co je s Nigou

Andrej

Aj ja suhlasim, ze vsetko ma svoje pre a proti. Pre nas je priorita, aby si tu ludia navzajom neublizovali, ale pomahali. Ked to vsak zajde k vzajomnemu osocovaniu, tema moze byt akokolvek atraktivna... nemoze tu zostat. Je mi luto.
PS: samozrejme, ze nemame sancu ustriehnut vsetky temy, ale len tie kde to buble. :)

sii

andrej: podla mna neslo o nejake politicke ci nabozenske polemizovanie. Islo skor o vyjadrenie svojho nazoru ako cloveka, myslim ze ti ludia co tam pisali v ratane mna chceli bud nigu podporit alebo skor dat dobru radu do zivota, nieco ludske (vychovu aj ked neskoro) Myslim ze nikomu neslo o nejake politicke temy. Tiez si myslim ze ta tema bola dobrou vystrahou alebo takou tabulkou POZOR pre tie 15-ky co tu pisu ze uz nechcu byt panny. Prave pre tieto bola tato tema snad potrebna, ,mohli ziskat nazor a pohlad na vec z roznych uhlov. Ale je to tvoje rozhodnutie (ja s nim osobne suhlasim aj ked vsetko ma pre a proti). Majte sa krasne

sii

ahojte vsetci co chcete vediet co je s nigou. Tak bola na potrat dopadlo to dobre a je STASTNA. Asi tolko.
Co sa tyka zrusenia temy tak chvala bohu to tu nie je lebo mi uz z toho a tych primitivnych nazoroch bolo riadne zle!! Majte sa

Andrej

Nemam nic proti tomu, ked si Niga otvori novu temu. Prave naopak.
Ak sa v nej opat zacnu hadky ohladom pre/proti interupcii... tak ju bohuzial opat budem musiet vymazat. Toto nie je politicky tyzdennik, ale web kde si maju ludia pomahat a nie sa napadat a vysvetlovat si svoje politicke a nabozenske postoje.
Dakujem, ze chapete chulostivost tejto temy. :)

sjella

Ono to uz skoncilo. A ako? tak na to ie je jednoznacna odpoved, lebo kazdy clovek ma na to iny nazor. podla niekoho to skoncilo dobre, podla niekoeho naopak atd..