Aké ženské meno sa zdá mužom najviac sexy

Deee

ema pozri si charakteristiky mien, vyhodi ti par stranok ked to zadas do googla, je tam velky vyber a zaroven charakteristika toho daneho mena, inak mne sa paci Daniela a Livia

ema

Takže mám tu pár odopovedí pre niektorých ľudí:
1. Jasne, že si nehladám umelecké meno, ale kamoška bude mať dcéru, tak pre nejakú inšpiráciu ( tie, ktore jej navrhuje manžel sa jej nepáčia )- inak ďakujem za príspevok.
2.ZNALEC, no to si vybral fakt super mená "Kafiléria " a "Udo", tak to už máš asi vopred vybrané pre vlastné deti, tak to sa určite tvoje okolie poteší, ale ako vtip nič moc.Ďaľšia možnosť potom je, že si úchylák. Vieš čo, ty sem radšej už nepíš lebo ťa niekto ešte obviní, že kazíš morálku.
3. Jeeej- áno myslím si, že aj meno môže byť niečim zaujímave, pútavé, príťažlivé, charizmatické a dokonca aj sexi. Tak napríklad čo by si si vybrala
"Kleofáš" alebo "Daniel", " Pankrác, Servác, Bonifác" alebo "Šimon". A teraz dievčenské- čo je viac sexi " "Gertrúda" alebo "Nina" , "Hortenzia" alebo " Daniela". Myslím, že by si si určite vybrala a uznala, že aj také obyčajné meno môže byť sexi, a keď sa pridruží ešte k peknému chalanovi a lebo babe tak nie je čo dodať.
4.Boze- tak ty si ma fakt dojala, že trapná otázka. Počúvaj moja, ja si môže položiť do fóra akúkoľvek otázku, pokiaľ o tom ešte nevieš. Ale asi nie, že? A inak pokiaľ nie je táto otázka nijako škodlivá ( napr.: Ako sa najlepšie vyhladovať na smrť? alebo Ako najlepšie zabiť otravného suseda?...), tak neviem, čo rýpeš. Trapná otázka je podľa mňa asi toto: " Akou maximálnou rýchlosťou sa môže človek rýpať v nose?" A ešte k tomu, že je sobota a mám ísť radšej povysávať mame a nesedieť za PC, lebo mi to ide evidentne na mozog. Tak počúvaj nádhera- za PC sedím tak 1 hodinu maximálne za celý deň a to s tým vysávaním, no dost dobrá poznámka. Tak ja ti ešte jednu pridám- včera(sobota) som stávala o 5.30 hod., bola som nakúpiť, poupratovala som celý dom, povysávala som, uvarila som sviečkovú a upiekla tri plechy buchiet, pokiaľ ti to ešte nestačí, tak som večerom umyla ešte 2 okná. Som zvedavá, čo mi povieš na toto a čo si urobila ty.

ODKAZ PRE VŠETKÝCH (najma pre vtipálkov)- Pokiaľ sa vám táto téma nepáči, nikto vás nenúti, aby ste sem písali alebo vám niekto drží pištol u hlavy? Viem, že sú aj zaujímavejšie a predovšetkým dôležitejšie témy, tak si preboha vyberte tú, ktorá sa vám páči a tam pošlite svoj príspevok a predovšetkým neurážajte , keď človeka nepoznáte a nievete čo je zač.

suns

suhlasim s nazorom, ze Jany su neskodne! Meno Denisa sa mi spaja s babami podobnymi ako Sandra! Poznam ich vela, a vsetky su rovnake!!

layla

Tak ja co som zatial spoznala Jany, tak to su pekne **** a falosnice..asi tolko k tomu menu...ale zas nemyslim to v zlom a na vsetky Jany..to sa neda, ale ked ste sa pytaly..:)

sedmikraska

vanish a co si myslis o tom mene Jana? ja co poznam ludi toho mena( a pytala som sa na to uz viacerych), tak mi vsetci pridu jednym slovom neskodni. Nepoznam nijaku Janu, na ktoru by som povedala ze je svina

vanish

belesova ja poznam jednu sandru a je to podla mna krava na n-tu takze asi bude pravda ze mena sa anm spajaju s ludmi a urcite by somsvoje dieta nenazvala sandra (aby nebola nahodou taka ista :)) ale stalo sa vam ze ste poznali viacero ludi s tym istym menom, ktory sa navzajom nepoznaju ale su uplne rovnaky, myslim povahovo, nazorovo a tak? mne sa to stalo pri menach jan a jana. uplne vazne