bozkavanie

Príspevok v téme: bozkavanie
bibinka

pomozte mi pls vyriesit moj ,,problem,,.....bozkavala som sa uz s 2 chjalanmi obidvoch som lubila aj s kamoskou sme to skusali a paci sa mi jeden chalan a paci sa aj kamoskam no nelubim ho....velmi by som sa s nim chcela bozkat ,robil to uz aj skamoskou ale ja sa bojim ze to nebudem vediet...ja to wwem ale on mal uz vela dievcat a sa mi zda ze by som sa strapnila aj ked to wem ,,,nechapem preco pomozte mi pls preco to tak moze byt

sin

Co sa bojis? Ja som sa prvy krat nebal. Prvy krat to bolo jednoducho skvele. Hned som vedel co mam robit. A vies preco to bolo take super? Lebo som po tom dievcati velmi tuzil. Podarilo sa mi ju pritiahnut a bola z toho laska. Takze ti vrelo odporucam sa bozkavat s niekym po ktorom sama tuzis. Samotne mechanicke bozkavanie ma nepritahuje a je to onicom.

anonym

Bibinka! Máš čas. Bozkávať sa lwn koli tomu aby si bolač čaja to nie je správne. Bozky odovzdaj tomu ktorý bude vyzerať ako ten pravý ktorý ťa neodkopne len tak... Drž sa

lea

Saaaak ju nechajte...no...skusali ste sa bozkavat s clovekom,ktoreho nelubite...dokonca sa Vam nepaci?
Ja uz ano..proste slo to...len tak...aaaa vobec mi jeho bozky nechutili...

achjaj

bibinka si este mlada....a viem, ze pre nas tento tvoj "problem" bol tiez niekedy problem :)
takze, svoje bozky venuj tomu cloveku, ktoreho si myslis, ze lubis a ktory sa ti paci. nerob to preto, ze sa paci kamoskam...