syndrom toxickeho soku

tina

no ved hej..dnes akurat som dostala kramy tak dufam ze nic take nebude..a ked hej volam pohotovost a nech ma uz vysetria oni...

pravda je taká...

vieš čo nehádž "flintu do žita" ako sa vraví, skoč za obvodným, a prelieč sa antibiotikami... a ver, že bude ok. a toto je dôkaz, že tá hak nebola zvolená správne (sila čo spravia kôli zárobku, mi to tak pripadá...:-(

tina

no ved to... ale tak radsej budem nosit tie vlozky aj ked s odporom ako mat zasa problemy...sice to uz asi na tom nezalezi lebo asi2krat som dostala syndom aj mimo menstruacie..som uz asi strateny pripad..

pravda je taká...

neviem si to predstaviť, ja používam tampony 7 rokov, teraz na noc používam vložky, ale je to nepríjemný pocit- asi nezvyk...

tina

tak to vyzera teraz vlozky budu letiet :) si to neviem predstavit lebo ja vlozky nemusim .. a hlavne v lete ked je tak fajne teplo.. ved to je hnus... :-P

RNG

Mas tam nejaku nakazu, ktora sa rozmnozuje v tamponoch. Odporucam pravidelne vyplachy(roztok GSE alebo koloidna strieborna voda) branie selen,zinku a probiotik na zvysenie imunity.
Pokial nepridu s tamponami impregnovanymi striebrom, tampony budu vzdy miesto, kde sa mozu bakterie rapidne rozmnozovat.

pravda je taká...

chod radšej za obvodným, ked gynekologička nie je schopná iného len predpísať hormony! akoby hak mala byť všeliek na všetko...