Antibiotika, cvicit pri nich?

Príspevok v téme: Antibiotika, cvicit pri nich?
bolesttt

zdravim... vime,ze to je blba otazka,ale... opytam sa aj cez to vsetko.. beriem anitibiotika.. boli ma hrdlo atd ot je vedlajsie. pravidelne,aktivne cvicim-"posilujem" a nerad davam nejake vacsie prestavky ako 1den-2dni... a chcem sa teda opytat,ze ked mi je uz lepsie a este stale beriem tie lieky,ci mojem cvicit..
vopred dakujem...

Rabbit626

minuly vikend som mal mierne zvysenu teplotu a bolela ma hlava, o 2dni mi uz nic nebolo ale aj tak som sjel k doktorke ktora mi predpisala antibiotika a chcel by som vediet ze ci teraz cez vikend mozem ist na turu nic velke len 7km zvacsa po rovinke?

jacko

dobry den ja som mal zapal.teda zubni.a beriem antibiotika.mozem cvicit a brat doplnkinadalej beriem testosterol-250,creatin monohidrat,dakujem

dominikk

zdravim vsetkych cel by som sa opytat mam hlajeny v nosohrtane a dala mi doktorka na to antibiotika ta sa cem opytat ci mozem posilovat ale nesom chory inak ani nemam cripku ani niaku chorobu iba berem antibiotika tak sa cem opytat ci mam cvicit ale bo jje prosim poradte dakujem

lidie

Nie je nic horsie ako mierena fyzicka namaha v chorobe.. Smrtelne nebezpecne, hlavne pri chripke- moze dost k ochrnutiu, k zastave srdca alebo dokonca k rakovine, ked sa vam virus prebije az ku kostnej dreni! Treba odpocivat, lezat, max. ist na prechadzku, na cerstvy vzduch.

inkalina

Cvičenie netreba vynechať preto, lebo berieš antibiotiká, ale preto, lebo si chorý. Keď týždeň nebudeš posilovať, nič sa nestane a pre uzdravenie je to veľmi dôležitíé. Tvoje telo teraz potrebuje regeneráciu, nie namáhanie.

lea

ja som mala nedavno virozu a uz druhy den som cvicila jogu, kvoli chrbtu, no a po tom natahovani som sa citila ovela horsie- akoby sa mi pri tych pohyboch rozprudil lymfaticky system a virus sa preniesol do celeho tela

jajka001_

suhlasim, telo sa musi zregenerovat, bojuje s chorobou, ked budes cvicit oslabis si ho. urobis lepsie radsej pockať s cvicenim

abla

tiez mam teraz ten problem vymeskat 2 treningy koli antibiotikam neplanujem , citim sa uz v pohode ale lekar z vysledkov starych 3 dni mi predpisal antibiotika

gina30

No kedze beries antibiotika znamena to ze si chory a choroby netreba podcenovat. Kazda choroba ci je to angina ci chripka vycerpava tvoj organizmus a preto uz na zakladnej skole lekar po chorobe vzdy napisal TYZDEN NECVICIT! Telo sa po chorobe "musi spamatat" a preto aj po vylieceni by sa mal clovek stranit velkej fyzickej zatazi inak sa moze choroba vratit alebo nastat ovela horsie komplikacie. A to netreba podcenovat ani "len bolenie hrdla". Oddychuj a ked budes fit uvidis ze sa do toho cvicenia velmi rychlo dostanes!