Nemožné sa vyprázdniť

Príspevok v téme: Nemožné sa vyprázdniť
in*

Už od štvrtku sa nemôžem poriadne vyprázdniť. Môj problém súvisí i so zmenou prostredia avšak už som 2hý deň doma a stále nič. Včera som celý deň preležala v bolestiach brucha, pociťovala som tzv. pichanie v strednej časti brušnej dutiny - od žalúdka až k podbrušku. Dnes je bolesť miernejšia, ale stále to pichanie...
Chcela by som sa spýtať, či tieto príznaky súvisia iba s nevyprázdnením sa, alebo môže tu byť i iný problém? A tiež by ma zaujímalo čo vám pomáha, aký liek si mám zaobstarať.
Ďakujem za odpovede.

Vava111

Keď sa nemôžete vyprázdniť pomáha teplá voda stačí iba 3 až 4 sa napiť trošku počkať a už ste na WC mala som taký problém aj ja ale už je to lepšie.???

Kevin123

Lidicky prosim o rady neviem sa vyprazdnit ked sa oto pokusam strasne to boly ked sa mi to zazrakom podari je krv na tvaletaku velmi prosim o rady ako sa bezbolestne viprazdnit moc
dakujem

ajajajaj

Skus lanove semieno,sk sa ti hnusi sliz z namocenych semien,tak ich treba pomliet ,dat si polievkovu lyzicu a zapit vodou, pripadne dat na chlieb....

mjanik

ak máš poruke akupunktúru vyhľadaj ju a daj si preliečiť:
1,priamo proti zápche
2,,potom trávenie ako celok-nemáš ho v poriadku

Messje

Ja to robim pravidelne cca 1x za mesiac.Nie preto,ze mam problemy,ale preto,ze si chcem raz za cas precistit creva.Ked to uz urobis,netreba sa moc hybat,len drzat zvierac silno stiahnuty.Tak isto nesmies dat do seba 5litrov.To je jasne,ze neudrzis.

Messje

Ja pisem,ze sa netreba vyprazdnit do vane.Nechat vodu chvilku pracovat v crevach,najdlhsie kolko sa da,aj ked sa bude zdat,ze uz neurdrzis.Cim dlhsie,tym vacsia sanca,ze voda v crevach stolicu rozlozi.Potom ist na zachod.Jasne ze sa to da.Ale do vane?Pre pana :-(