chyba imunitného systému

Príspevok v téme: chyba imunitného systému
jojoxxx

Ahojte, mam jeden problém ktorý mi asi pred troma dňami poriadne rozbil psychyku,
Začalo sa to asi pre 3 mesiacmi ked som mal obyčajnú nádchu a išiel som k doktorke
ta mi dala široko spektrálne antibiotikum
to mi veľmi nezabralo ale postupne som sa citil lepšie kým som nešiel na vakcínu proti alergyi a tá to akoby odštartovala ,zrazu som mál zapla hrtanu bolesti halvy a celá nádcha sa mi vrátila naspäť, po preliečení dalšími antibiot. som citil a stále cítim zvýšenu teplotu iba večer a ked som po fyzickej námahe, u alergologa mi zistily chybu imunity, bez možnosti liečenia tj. budem chorý do konca života, moje výsledky sú:
IG - IMUNOGLOBULÍNY
S-IgG :*16,5 g/1 6,6-14,6
S-IgA :*<0,07 g/1 0,7-4
S-IgM : 1,04 g/1 0,4-2,3
takže toto su moje posledné výsledky moje predchádzajúce boli podobne ale iba S-IgA ostalo bez zmeny,prosím vás nedá sa to nejako opraviť veľmi sa trápim a nemožem robiť to čo som robil pred tým športovať, posilnovať, aspoň takto mi to bolo povedané...
Prosím pomôžte, napíšte mi aspoň niečo, veľmi Vám ďakujem,
Ahoj...

zuz

Je tu niekto, koho opustil partner, kvoli nejakej chorobe? Dokážeš o tom rozprávat v televízii (honorár 3000SK)
zuza2000@zmail.sk 0908/250 357

janík

akupunktúra:ja by som postupoval tak,že by som najskôr vyliečil hrdlo a nádchu cez liečenie pľúc(prípadne aj žalúdka) a teplotu-tu je viac možností, ostatné doprovodné znaky by mali zmiznúť tiež

niekto (KE)

jatyon
***************************************
pisem o joalis.
.
jonas nenasiel nikoho v bratislave, az eliasovu v kosiciach.
.
jonas hovoril aj so mnou, ale mne sa to nepozdavalo.
.
pred 6 - 10 rokmki bol jonas "dobry", teraz je presprilis komercny.
.

viem o com pisem.
*************************************
Ked pises ze vies o com pises, tak prosim spresni informaciu o Jonasovi. O co vlastne ide. Si doktor, robil si vyskum s nim dostal si kopacky od neho?
Len som zvedavy.

vasilisa

Ja som poruchou imunity trpela 6 rokov,2 roky trvalo, kym prisli lekari na to, preco mam stale zvysele teploty a 6 chorob do 1/2 roka...ja som mala na 0 T-lymfocity, a vyssi IgE, ale aj zvysene aslo, eozinofily a kadejake dalsie veci...musela som prestat sportovat, a namahat sa, velmi mi to vadilo...to sa do tychto riadkov ani nezmesti, ako som trpela...a nevedela som najst pricinu, ze kde robim chybu...teraz mam T-lymfocyty na 70% a IgE stale zvyseny, ale v lete minuleho roka som navstivila liecitela, ktory ma okrem ineho pretestoval pristrojom EAV, naordinoval JOALIS pripravky, homeopatika, ale co bolo zaujimavejsie, mala som aj priame prekliatie, ktore bolo treba rozpustit,je to velmi silny destrukcny program, absolvovala som crevnu sprchu-4x, a od aprila som presla na stravovanie dla krvnej skupiny a mozem vam povedat , ze sa mi velmi ulavilo, a celkovo sa citim lepsie, po teplotach a chronickej unave ani stopy...