holenie noh

ewelin28

ja si pravidelne holim aj stehna..sice menej casto ako lytka..ale vobec mi nerastu tie chlpky na stehnach hustejsie a tmavsie....su vzdy rovnake..takze ja si myslim, ze pokial si tie stehna holit chcete..nemate sa coho bat ;)

eňaaa

stehna si zo zásady neholím, len depilujem buď voskovými pásikmi alebo krémom..vždy len Veet. holiť by sa podľa mňa nemali, lebo potom to fakt vyzerá hrozne, keď to zarastá..ale keď si stehná depilujem mam skôr aj pocit, že potom mi narastaju bledšie a je to menej vidieť..len to bolí dosť :)

mixixi

No tak ja som sa dnes zrovna opalovala a skonstatovala som ze pred dovolenkou si oholim aj stehna, teda asi na tuto oblast pouzijem skor depilacny krem, jednoznacne na slnku vsetko vidiet aj ked mam chlpky uplne svetle na stehnach, jasne ze ked som len tak doma neholim si cele nohy, zavisi to aj od okolnosti...

crn555

myslite ze nevadi ze som si oholila nohy v 13 rokoch? po kolkych dnoch mi asi tak narastu znovu chlpy?a akej budu farby? =D

majka555

ahoj kajka no to podla toho ci v lete rada nosis kratasy alebo nejake trojstvrtky ale podlamna to lepsie vyzera ked mas oholene aj stehna

bobrik22

No pre baby ktore maju chlpky ako broskyna, je holenie stehien tabu...a ani sa necudujem, na ich mieste by som to tiez nerobila. Ale ked mate husty cierny porast asi by bolo smiesne holit sa iba po kolena:D v mojom pripade urcite. Ja osobne si holim aj stehna a vlastne vsetko od pupka dolu:D urcite je to krajsie ako to bolo predtym...

baby

no najlepsia na to aby ti chlpky nezarastali je zinkova mast, alebo kalciova, ja osonbe pouzivam zinkovu, ked sio ju kupim, tu co ti daju v lekarni, na gramy, 50 g ta vyjde 30 sk...
samozrejme vyskusala som kadejake zazraky proti zarastaniu chlpkov, za 300, 400 stovky, termalnu vodu, kremy s vytazkami a s aloe, ale nemalo to ani z tretiny taky ucinok ako zinkova mast, a samozrejme, masirovat, hubkou pocas sprchovania