big problem

damaxy

tak si to co som ti napísala kúp ja som to mala podobne,velmi ma to svrbelo,boraxglycerin,skus a potom tie masti.ja si myslim že to je intertrigo

zufala

nemam vztok, ani nic sipke, nemam pluygieriky a koza sa mi neolupuje..vravim..posvu aj dnuka to mam v poriadku...problem je len okolo posvz a na malzch pzskoch a tak trochu okolo

damaxy

skús natriet borax glycerínom a Imazol pasta,natriet na noc a bifinazol cez den,je to červené svrbí to a koža je suchá a trocu sa niekde aj malé pluzgieriky alebo sa olupuje?

stuha

Mislím si že ide o hubové ochorenie ktoré dostaneš na hociakej špinavej toalete. Kup si krém canestén alebo candibene. Nie som si istá tak by si mala navštíviť lekára. Máš aj taký bieli sipký výtok? Vyzerá to ako prášok na nohavičkách. ak ano tak potom ti pomôže tá masť. Prajem skoré vyliečenie

sii

skus harmancekovy kupel a totalnu hygienu ciste nohaviky spracha atd. Nejaku mast hmm ja som raz daco mala ale nai za ten svet neviem ako sa to vola chod k lekarovi ked to neprejde da ti daco, ked je to suche aj indulona je dobra ta modra