kolieskove korcule

Príspevok v téme: kolieskove korcule
ulina2

ahojte.hned jak sa otepli chcem kvoli zdraviu zacat aspon trochu sportovat. ako sport som si vybrala kolieskove korcule. avsak neviem sa rozhodnut resp. vybrat...bola by som rada ak by ste mi poradili. napr. aku mate vy znacku, model a kolko ste zaz dali. Dakujem za kazdu radu
-------------
Článok na tému "Inline korčuľovanie" www.zdravie.sk

mademoiselle

ja mam rocesi a som s nimi velmi spokojna, su super, dobre sedia na nohe a su pohodlne a dokonca sa daju aj prat (jasne ze nie cele:-)))). stali ma 4500. mam ich tiez rekreacne ale myslim, ze do takychto veci sa oplati zainvestovat, predsa mas len 2 nohy:-)

zuzanas

ono záleží kolko chceš do nich investovať. Ja mám značku Fila predtým som mala tempish. Tempish sú lacnejšie tak do 3000,- sú to dobré korčule. A značku Fila som vymenila kôli tomu že sú zameraný na papuče, velmi dobre sedia na nohe. Ja mám totižto velmi chudú nohu a spravila som chybu pri kúpe. Keď ti môžem poradiť kúp si korčule radšej v obchode, ale nech ti ich dajú riadne vyskúšať aj kúsok previesť na nich. Korčula ti musí totižto dobre sedieť na nohe aby ťa netlačila a aby ti v nej nelietala noha, velkosť korčule- je dobré maximálne pol cm miesta pri palci. Daj si pozor aby ti všetko dobre vysvetlili a aby predávali aj náhradné diely ako napr.: šróbiky, ložiská, brzdy...

ulina2

aky model presne mas , lebo som pozerala roces a pod 5000,-1 som skoro ani neansla. ja by som chcela take rekreacne..fitness..

lilien

to sa vybera podla toho ci to chces rekreance , alebo pretekat a a tak. Oni ti poradia v predajni.. Ja mam Rocesi a dala som za nich asi 3 000 sk .A pytaj si makksie, aby ta neboleli nohy ked sa budes dlhsie korculovat. A nezabudni na chranice ;)