kolieskove korcule

Príspevok v téme: kolieskove korcule
ulina2

ahojte.hned jak sa otepli chcem kvoli zdraviu zacat aspon trochu sportovat. ako sport som si vybrala kolieskove korcule. avsak neviem sa rozhodnut resp. vybrat...bola by som rada ak by ste mi poradili. napr. aku mate vy znacku, model a kolko ste zaz dali. Dakujem za kazdu radu
-------------
Článok na tému "Inline korčuľovanie" www.zdravie.sk

barbinka

:)))) pre teba je zrejme najlepšie si niečo vymyslieť, že v každej téme rýpem. no však fajn mysli si to. to že si poviem svoj názor nie je rýpanie, ale dobre moja. radšej sa zaregistruj a potom tu môžeš byť velice chytrá. takto anonymne to je najlepšie, čo? som zvedavá, či by si bola taká hustá, aj kebyže ma stretneš. ja na toto fórum chodím ľuďom poradiť, ak viem. a keď sa to raz niekomu nepáči, tak by to mal rešpektovať, lebo každý má iné názory a postoje k istým veciam.

barbinka

usiko: ty si nepostrehla, že ja som tu radila ohľadom korčúl a ty si sa tu bezdôvodne do mňa začala navážať. nič som tu na teba nepísala, ty si začala prvá. nemám slov už na teba.

usiko

a zlatko, asi si nepostrehla, ze ja som povedala, ze iba mi niekto povedal, ze si treba kupit korcule s velkymi kolesami...ja o tom nemam ani paru... som rekreacny korculiar...ale to si ty nepostrehla...si na mna vysadena... vidis, ako malo staci a rozculim ta?a mna to zacina aj bavit.....tie tvoje reakcie...vzdy sa chytis... Pokoj, dievca, pokoj a rozvahu....papa

usiko

barbinka,
....no, nemozem si pomoct, xixi, takt si narobis kopec nepriatelov, ty to nevidis?....tak sa maj krasne a vytesuj sa z toho, aka si skvela a odbornicka na korcule...to je velmi v zivote dolezite, vyznat sa v korculiach a popri tom sa nevyznat v ludoch, osocovat ich, byt vtahovacna, nespokojna, nerespektovat ine nazory.....no,prajem ti, aby si nasla v zivote pokoj, taky ako maju ostatni ludia, ktori si tu precitaju nazory odlisne od tych vlastnych a pripoja svoju radu bez toho, aby niekoho urazali....aby si bola stastna, tak ako sme my, a preto nepotrebujeme na niekoho utocit....pa zlatko...psychologicka a dobru nocku prajem....

mimka

ale ste hnusni..Barbinka chcela len poradit,netvrdim ze co je drahe,musi byt aj dobre,ale co sa tyka korculi tiez som investovala radsej viac ako menej,kedze si nemienim kupovat kazdy rok nove radsej investujem do kvality a bezpecnosti..barbi nedaj sa

:-))))))

Barbi, si drza ako plostica, vsetci len pozerame co si ty o sebe vlastne myslis, si smiesna, v kazdej teme rypes, ty nemas co v zivote robit, ze????musis sa strasne nudit, myslim ze sa ku mne pridaju viaceri, si trapna!!!!!!! A nezabudni reagovat!!!! a presne ako napisala zuzanas si potom poviem v duchu, nechce sa mi ta riesit:-)))) Idem ja radsej na korcule:-)))

barbinka

usiko: a asi si na tom veľmi zle, keď si nedokážeš zapamätať, že nie som žiadna psychologička. už 3krát som ti to písala. moje meno už láskavo nespomínaj, ja si nemám, čo povedať s takým prízemným človekom ako si ty.

barbinka

usiko: moja milá, ty vieš veľké prd o korčuliach. ja jazdím od 9tich rokov, nič o tom nevieš. ale kľudne raď si, keď sa cítiš. láskavo sa nenávažaj, nejako moc si o sebe myslíš. a úplne mám najradšej, keď radia ľudia a nič o tom nevedia. jasné, že tu budeš korčule, ktoré máš ty sama. však si laik v tomto, ale ústa na druhých si otvárať budeš.