meškanie

Príspevok v téme: meškanie
babenka1551

ja s achcem opytat...teda aj priznať, že masturbujem.... občas ma bolí vagína, neviem ci sa akože zapalila, alebo tak, po par dnoch to prejde...alebo mávam vytok,a el ten nie je zreme sposobený tym... a už som nedostala dlhsie menstruaciu, ale nemam ziadnu moznost byt tehotna :D tak neviem co by to mohlo byt.. neviete mi pooct prosim vas?..lebo ma stale vagina svrbi... ja neviem co mam robit, ku gynekologovi ist nechcem...

utopia

To čo popisuješ sa volá mykoza. Asi. Nemáš to preliečené a preto sa ti to opakuje. Chod radšej k doktorke nech ti dá dajaké lieky. Dievčatá to často majú a nieje to nič neobvyklé. Aj mne sa to často opakovalo a nechápala som prečo lebo hygienu dodržiavam a sprchujem sa denne,ale doktorka mi povedala,že sa to stáva aj vtedy ak si pri sprchovaní veľa namydlíš tam dole a to ph ktoré má byť v pošve tým zničíš,alebo sa dole holim a stalo sa že pena mi tam pôjde a už to chytím. Dovodom može byť aj to že si citliva na niektoré druhy aviváže a že nohavičky netreba avivažovať,alebo ked nemáš dobre popraté uteráky s ktorými sa utieraš,možu tam by ť dajaké baktérie,a kedže sa mi to opakovalo začala som pátrať po príčine a zistila som,že práčka mi vobec nehreje vodu a ja som asi rok všetko prala v studenej a nič nebolo zbavené mikrobov. Už sme ju opravili a odvtedy chvalabohu všetko ok. Príčina može byť rôzna ale zájdi radšej k lekárke.