Najšitnejšie a najneshopnejšie kozmetiky

dedo_vsevedo

sykorka-samozrejme ze lanolin nie je ani zdaleka taky nebezpecny ako tie spominane latky,ktore som uz dole rozpisal:-)

sykora

zatracujete tu lanolin. treba vediet, ze lanolin je prirodny produkt, tuk z ovcej vlny a ma velmi dobre ochranne vlastnosti, ako pre vlas ovcej vlny, tak aj pre cloveka a jeho pokozku ci vlasy.

dedo_vsevedo

A este k tejto teme.Najsitnejsie a najneshopnejsie kozmetiky ani velmi nie su.Kazda kozmetika je zamerana na nieco ine ci uz sampony proti lupinam alebo sampony na zvyraznenie farby...a preto si myslim ze sa velmi nedaju porovnanavt.Iba ak by si prisla na to ako porovnat jablko s hruskou :-)

zwedavus

usiko to napisal/a spravne!:)) presne tak.. je to uplne individualne.. kazda plet je ina a na rozne pripravky kazda reaguje uplne inak.. napriklad ja nemam dobre skusenosti s kozmetikou z oriflame, s vyrobkami, ktore som si objednala, som bola absolutne nespokojna.. a to si ostatni pochvaluju.. ja nemam jeden druh kozmetiky, ktory mi vyhovuje.. stale sa snazim kozmetiku obmienat, kupovat si nejake nove vyrobky a potom porovnavat.. tak aspon zistim co mojej pleti sadne najlepsie a s cim budem mat najlepsi uspech.. sem-tam pozorujem aj nejake tie novinky na trhu co sa objavia, vramci kozmetiky, a testujem ci su naozaj take dobre a potom si vyberam.. cize najlepsie je vyskusat na vlastnej pleti a potom sa pre tie, ktore ti sadnu najlepsie, aj rozhodnut a investovat do nich.. a ak smiem este poradit, tak najlepsie je do toho aj trosku investovat, pretoze fakt kvalitna kozmetika aj nieco stoji a vyhodene peniaze to isto nebudu..