1 baktéria prenášaná slinami spôsobujúca kopec ťažkostí

Príspevok v téme: 1 baktéria prenášaná slinami spôsobujúca kopec ťažkostí
azathoth

Akokoľvek strelene to môže znieť, som presvedčený, že som chytil infekciu, ktorá mi zapríčiňuje nasledovné problémy - vyblednutie, opuchnutie tváre, zapálená pera pokrytá bielym povlakom, pálenie v žalúdku, riedke stolice, zožltnutie zubov, pachuť v ústach, svrbenie, štípanie očí, pri manuálnej práci alebo športe sa dostaví vyčerpanosť drasticky skôr, než bývalo zvykom, neplynulé pohyby, zadrhávanie horných aj dolných končatín. Keď tvrdím doktorom, že som si stopercentne istý, že tieto ťažkosti spolu súvisia, pozerajú na mňa ako na blázna. Z testov mi nebolo zistené prakticky nič, až na vysušené oči, taktiež ústna dutina, podráždený žalúdok, alerie na všetko možné, pričom mi alergie nikdy pred tým dokázané neboli. Od doby, kedy mi začali všetky tieto problémy (doslova zo dňa na deň)by sa môj život dal prirovnať k plávaniu v bazéne v rifliach, ktoré si však nemôžem vyzliesť lebo sú na zámok. Kľúč od neho je vo zväzku ďalších rôznych kľúčov, čo sú v držaní plavčíka, ktorý nepovažuje moje potiaže za tak závažné, aby sa unúval nájsť ten správny klúč. Tak mi aspoň hodí záchranné koleso, ktoré však v konečnom dôsledku nič nevyrieši, pri najlepšom pár problémov potlačí. Pre menej chápavých si dovolím vysvetliť symboliku. bazén - život, plávanie - žitie, rifle - chromta (infekcia, hovorte tomu jak chcete), plavčík - doktori, hľadanie klúča - poriadne detailné testy, nie len rozbor krvi, kľúč - nájdenie príčiny poprípade správna medikácia, záchranné koleso sa dá charakterizovať ako všetky tie bežné maste, kvapky, čo nevyliečia ani prd, etc... Nečakám, že mi niekto dokáže poradiť, skôr by ma zaujímali vaše názory, či si myslíte, že nejaký takýto humus tohoto typu skutočne dokáže existovať v prírode bez toho, aby bol preukázaný a identifikovaný alebo je to všetko iba súhra okolností

niz

a ako ti teraz je? .Mne je kyvadlovo.Mam asi to iste. Uz som to tu pisala.Hnusne sa mi nic neche a mam tak 37 teplotu uz cele mesiace.Aj tak sa snazim to prekonat.Nasla som si system ze ked jeden den oddychujem co najviac v posteli , tak druhy makam lietam po meste ,lebo prestavujem byt,,ale ten dalsi som zas tak utahana ze si ani blbe ponozky neviem }teda nemam chut } ulozit do skrine.Mozno je to nejaky druh depky,,ci co,,ale pot sa mi strieda zo zimou,.,.Tebe tiez?tak mi pomaha na to sprcha kde sa mi to tak vyvazi.A Sere ma to ze to vzniklo snad pred 2 mes po nejakom bolbom mejdane,,,kde sa pilo v krcme zo spinavych poharov.Zacalo to zapalom priedusiek..no neviem.Uvzaujem o zmene obvodneho.Niekde som sa docitala ze si mozes dat urobit prehliadku aj u ineho ,lekara len si ju palits...snad aj to vysetrenie co spominas.Len si myslim ze v crevach to nebude..ak by to bolo tak by si chudol alebo mal sracky.tak som zvedava

suedenim

jasne to poznam...vymackali zo mna kopec penazi a nic...a ked nic nepomohlo ma posielali za nejakym lekarom, ktory mi isto pomoze ked mu zaplatim..nejaky tiez co alternativnu medicinu robi...bludy,keby fakt chceli pomahat ludom,nedaju na to take silene ceny. Pozrite na RNG, jeho ceny su uplne v pohode,zvladne ich kazdy a este je vidno ze sa fakt vyzna,poradi kazdemu... Dealeri dajte pokoj uz a nezarabajte na nas

fiona

....sa mi paci, ako na tychto strankach parazituju predajcovia roznych aloe produktov, doplnkov.....................

azathoth

vďaka, dosť som si z tej stránky prečítal, už pani erika8 ma na ňu odkázala, pár príspevkov nižšie, ďakujem za podporu

milla

azathoth:velmi ma zaujal tvoj prispevok.to ze ti zatial nic lekari nezistili to je na sk normalne.mojho priatela diagnostikovali po 2 mesiacoch ked uz pomaly nevedel chodit,ale to je ina story.podla mna to nic infekcne ako mononukleoza nebude lebo urcite si bol na hematologii na kompletny rozbor a to tam davaju robit hned ako prve.ja by som ti radila si poriadne prestudovat tento link www.chlamydie.info
je tam pisane ze ake su chlamydie svine,tvoje priznaky sedia,a najma to aka neskutocne tazka je diagnostika chlam.plucnych.cize chlamydie mozu byt tvojim spustacom vsetkych problemov a lekari ti ich nevedia najst.je tam kopec pribehov ludi ako nakoniec dopadli co mali chlam.niekolko rokov.tak isto na nic necakaj a do lekarov treba dobiedzat a nenechat sa odbyt.ak si poriadne informovany tak by ta nemali odbyt.viem ze to je tazke,ale bohuzial u nas to tak chodi ze dnes si pacient ak sa citi zle musi vsetko nastudovat sam a potom povedat lekarovi co ma robit.aspon to je nas pripad.cest vynimkam lekarom.tak drzim palce a mrkni na tu stranku je to fakt zaujimave

azathoth

Tak to moc ďakujem, preštudoval som si tú stránku a dokážem sa s veľa vecami z nej stotožniť. Konečne sa hádam niečo pohne ku predu, hneď po sviatkoch pôjdem za doktormi, ešte raz vďaka

erika8

Vyšetrenie na chlamídie Ti robili?Tiež sú to pekné potvory. Môžu sa hocikde usadiť. Pozri si chlamidie.info

aloe

azathoth-podobné som zažívala pol roka so svojím synom, výsledky dobré, len on sa cítil veľmi zle.Vzala som to do svojich rúk,pretože dovtedy nechcel počuť o prírodných doplnkoch výživy, nie to ešte aby pripustil, že mu pomôžu.A veruže pomohli! Ja by som Ti doporučila týmito produktami detoxikáciu organizmu, určite sa budeš cítiť lepšie.A nečakaj!duratnakatka&zoznam.sk

RNG

Niz, marne ze sa stravujes perfektne, ked ti telo netravi.
Spomenula si tums na palu...
Pala je, ked ti kvasi v zaludku a kvasne peny sa natlacia do pazeraka. Kedze ten nema ochranny maz, ako zaludok, kvasne peny, ktore obsahuju kyselinu ti rozozeru pazerak=pala.
Kvasenie v zaludku moze ale nastat len pri Bedostatku zaludocnych kyselin. Ked mas dost kyselin, zabije alebo aspon zastavi v cinnosti vsetky bakterie a kvasinky v zaludku.
Uzaver medzi zaludkom a pazerakom sa zatvara na signal kyslosti zaludka. Ked mas nizsiu kyslost, nezavrie sa pevne a plyny z kvasenia ho vedia otvorit.Ked zoberies tums, mnozstvo kyselin v zaludku este zmensis.
S malo kyselinami v zaludku sa jedlo poriadne netravi, nedostanes dost zivin.
A to vedie k celkovemu oslabeniu tela, jeho imunity a regeneracii.
Naviac, kedze kyseliny v zaludku sluzia ako bariera pred prienikom bakterii, (ktore su na jedle vzdy) do tela, si o to castejsie chora.
Nespravne stravene jedlo v crevach je zivna poda aj pre rozne bakterie, ktore nam skodia, nielen uzitocne probiotika a tiez kvasne kultury a plesne.
Takze tvoj problem zacina v zaludku.
A tam by si ho mala napravit v prvom rade.