Alergia?

Príspevok v téme: Alergia?
vera

Ahojte prosim vás poradte mi... ked sa mi priatel vystrieka hocikde na telo je to v pohode, nic mi nie je. ale ked to dá do mna tak po piatich minutach to zacne palit, svrbiet, stipat. trvá to tak den. moze ist o alergiu na spermie? ale prečo potom telo nereaguje na iné miesto len na môj ženský pohlavný orgán? kazdemu dakujem za radu.

vera

jooooj ludkovia asi mám fakt tú alergiu... zajtra asi pofrčím k doktorke ak naberiem odvahu... máte to ešte niektorá???

vera

ináč dnes som ukacala priatela, nech sa vystrieka zasa dnu a zas to bolo ako predtým... asi by som mala už íst k doktorke však? ale ani neviete ako sa bojím...

vera

sasa 19 no aj ja ked sa poriadne umyjem je to v pohode, lenže ked sme na chate, kde nie je sprcha je to na....., čoskoro idem na kontrolu k doktorke tak jej to poviem a uvidím čo dalej... ale díky, som rada ze nie som sama.

sasa19

Ahoj Vera,ja mam ten isty problem.Ked sa priatel vystrieka do mna,tak to potom strasne pali,svrbi a potom dokonca citim tupu bolest v okoli celej posvi,akoby ma tam niekto udieral,ale netrva to tak dlho ako u teba.ked sa poriadne po sexe vyumyvam s gelom na intimnu hygienu tak to asi po 10 minutach prestane.Skus to aj ty.Ja si myslim,ze je to alergia na spermie,ale asi je potrebne ist za gynekologom,ze ci sa to da dajako ovplyvnit.caf

mia

Ahoj Vera, mrzi ma, no v tomto nie som ziaden odborni (niezeby som bola v inych veciach), mam sice 22, co by som uz nejake-tie skusenosti mohla mat, no mam vztah naozaj nie velmi dlho... takze tak.. . :(( podla mna to chce odbornika-lekara...