Stratený hlas

amy

pri strate hlasu ktora ja mavam velmi-velmi casto mne osobne zaberaju v lahsom stadiu kalciove pripravky/sirup alebo sumive tablety v tom horsom pripade jedine kalciovka do zili a hlas mam do dna spät

Lili

Aj ja stracam obcas hlas. Najlepsi je hlasovy pokoj (co vsak vacsinou nejde) a doktorka mi poradila Solmucol. Je to volne predajny liek, 20 vrecusok na zarabanie s trochou vody. Celkom mi to pomohlo.

žužu

Dobrý deň, sviatky som využila maximálne, bola som chorá a taktiež som startila hlas. Dnes som fit, trvalo to 4 dni - odporúčam Tantum - Verde pastilky, bežne dostať v každej lekárni balenie 20 ks za cenu 150 .-. Sú super. ZK

smile

Existuju homeopatika s nazvom HOMEOVOX, dostat ic v kazdej lekarni. Pomaha aj septolete a calcium, taktiez ich najdes v lekarni.

ria

Ak si spevacka, vies co je hlasova rozcvicka. Mne vzdy pomohla. Okrem toho velmi dobre pomahaju cukriky ANTICOL, dostanes ich v kazdej predajni potravin. Mimochodom, od kedy som si dala vybrat krcne mandle viac so nezachripla.

Lea

"Babské" rady hovoria, že pomáha teplé mlieko s medom, prípadne surový žĺtok s medom.Treba skúsiť, ublížiť to nemôže.