Pomôžete mi?

Príspevok v téme: Pomôžete mi?
sikavka

S mojím chlapcom sme to obidvaja ešte nerobili. Robíme len sem tam také, že on nemá nohavice iba slipy a ja mám aj nohave. A ide to. A preto mi je to čudné. Ráta sa aj to už ako pohlavný styk, a môže mi tým dajako pretrhnúť blanu, alebo je to len dáka detská obkluka a nemusím to brať vážne, kým to nepokročí ďalej? Vopred ďakujem

sikavka

Jeeej, diki za objasnenie. Ja som sa strasne bala, lebo moja mama mi hovorila, ze musim byt panna. A ja som sa zlakla, ze co ak nejsom. A sice som, ale aj tak som si chcela byt ista, ak by sa daco stalo.

elablue

Tak aby bolo vsetko jasne lebo vidim ze v tom mate chaos. Takze na ockovanie proti rakovine krcka maternice ma byt baba pannou preto, lebo uz pri prvom sexe moze dojst ku nakazaniu papilomavírusom, ktory ju sposobuje cize sikavka nemusis sa bat, pohlavny styk ako taky si nemala, takze si voci tomu virusu este imunna a mozes sa dat ockovat. Tak baby tu nejde o to ci sa vam pretrhla blana ale ci ste mali sex, jasan? Ide o ten pohlavny styk, tym sa to prenasa. Sikavka sex nemala takze ziadne strachy.

somarina

nemusis byt panna, ked ides na ockovanie proti rakovine krcka maternice, ale najviac je to vyhovujuce pre mladsie vekove kategorie. Ved logicky rozmyslajte. To, ze nemate panensku blanu neznamena, ze nemozte byt zaockovane, co to ma akoze s vasou imunitou spolocne? Tak nestresujte.

sikavka

Tak ako to super, že musíš byť panna, a čo keď sa ti stala nejaká nehoda? To si ako v keli? Alebo trebárs na prvú inekciu si a potom utrpíš dáky úraz a už nejsi, tak to prerušia, alebo čo?

cici

no ved ja xapem ze sa bojis,,ja som prisla o panenstvo pri tampone,,,a da sa prist o nu ako aj kikina prisla,,,proste cviki,,,alebo nejake predmety a tak...ale tak ze nic nerobite,,,s toho urcite o blanu neprides,,,sorry ze som tak vyhrkla,,,tak vela stastia,,pa

stanley

musis byt panna .. kamaratke to tiez robili.. ked tam ides prvy krat musis byt panna a potom tam este druhy krat pojdes tusim nevim ci o pol roka abo o rok .. a furt musis byt :p