__Proč_je_lepší_být_baculka?__

Príspevok v téme: __Proč_je_lepší_být_baculka?__
baculkaaa

VIC NA : www.baculky.eu

Proč je lepší být baculka?

Dopřávej si jídla, i když si tlustá - jsi pro spoustu mužů sexy a je to mnohem lepší, než být vyzáblina!

Existuje velká skupina mužů, která miluje baculky, boubelky, tlusťošky, otylky či jak se oplácaným ženám dá říkat. Ale ne každý z těchto lidí je ochotný to veřejně přiznat. Doba se ale mění a baculky začínají být v kurzu!!!

A proto - holky neblbněte s různýma dietama, cvičením a dalším trápením těla - jste krásné takové jaké jste - "Ať žijí boubelaté ženy !!! "

1. Kluci si mají na co sáhnout (lepší bujné tvary než chrastící kosti)
2. Baculky jsou veselé a vyhledávané pro svůj smyl pro humor.
3. Baculky jsou víc sexy než kostry.
4. Smiř se s tím, že nejsi štíhlá. Jsi stejně krásná a pro některé i krásnější !
5. V upnutých kalhotách máš sexy zadek a pod těsným tričkem krásné bříško!
6. Když to budeš umět prodat, budeš působit nevinně.
7. A baculky, přece nechcete splývat s davem hubeňourů. Budete jiné a nikdo vás jen tak nepřehlédne.

Zkusili jste to již s baculkou?

- Zažil jsem a moc se mi to líbilo. Pokud se naskytne situace, neváhal bych opakovat.

- Zažil jsem i já a byl jsem nadmíru spokojen, nemluvě o poprsí č.5. Rád zopakuji, i když při mojí váze 60 Kg se mi příležitost tak často nenaskytne. Super sexíček...

- Zažil raz, a tužim po tom zas a zas. Sice nemam priatelku anorektickeho typu, ale ani nie uplně baculku. Baculka bola tiež moja prvá láska..

- Jasně,zažila jsem to a bylo to super!Nádherně jsme si to užily a doufám,že si to ještě někdy s nějakou takovou sympatickou kočičkou vychutnám.

- Jednou jsem to zkusil a je to lepší než s nějakou anorektičkou. Hned bych to zopakoval je na co vzpomínat

-Díky za takové ženy jenž jste vy! Když je možné vplouti do tak pěkných a měkkých tvarů a polaskat vše, co se nabízí – je to prostě slast, jenž stále hledám!!

-Vybírám se jen a jen boubelky a nemůžu si stěžovat!

-Poté, co jsem to zkusil s boubelkou, už nikdy nechci žádnou vychrtlinu nebo anorektičku. Jedině už baculky a boubelky !

-Boubelky a baculky jsou prostě nej... a nejlepší jsou tlustá bříška!!!

VIC na www.baculky.eu

skorpion

--nezerte-- ale aj Anorexia - Bulímia , aj to je choroba, a to je aj skaredsie.
Lepsie je normalna ako slamka!!!!!!!
moja sestra ma chorobu (Anorexia - Bulímia), a je to skarede.Modelky - to je abnormalny zivot.Zivot to neni strach, a bolest, To je smiech a priatelstvo....

gabca

pozerala som tam tie foto.....idem asi cvicit :D lebo nikdy nechcem takto dopadnut...fuuuuuj...nehovorim ze chcem mat 50 kg ale idem sa spevnit...paaa

adsdsj

jo, jasne, oni to vlastne vsichni chlapi zerou, jen to taji... LOL :))))))))))))))))
ale nenechte si zkazit naladu, mile \\\"boubelky\\\" , jen zerte, cim min peknych holek, tim lip (pro me, samozrejme ;)))))

matous

Fuj ved to je cisty feeding, uchylka. To nie su prsia ale lajdaky. Cisty extrem. Nemam rad anorekticky, ale toto je fakt neesteticke a nezdrave. Mam rad baby co dbaju o svoje telo. Netyraju sa ale cvicia a zdravo ziju. Ved tieto tulene kolko toho musia za den skonzumovatt? Blee!

no hej

no kranse brusko asi tazko, vsetky baby na tych fotkach vyzeraju jak vpozehnanom stave:-)ale suhlasim, ze mnohe dievcata to prehanaju so stihlostou.ale sorry, zasa vypasena, ved to nie len ze nie je esteticke ale i zdrave!!