Jedalnicek pri diete

Príspevok v téme: Jedalnicek pri diete
wera16

Prosim vas, nemozete mi poradit? Uz viackrat som skusala chudnut, ale zakazdym mi to nevyslo... Viem, ze su tu aj vaznejsie problemy ako diety, ale nevie nahodou niekto zostavit nejaky vyvazeny jedalnicek, pri ktorom su zastupene vsetky potrebne latky a podari sa pri nom nejake to kilecko za tyzden zhodit. Velmi pekne vam dakujem...

barborka7

aj mne by sa taky jedalnicek na tyzden zisiel,ale asi je to aj tak teraz tazsie ked kojim a nemozem vela druhov ovocia a zeleniny

wera16

Prosim vas este raz, nevie niekto zostavit jedalnicek na cely tyzden, aby som sa podla toho riadila??? Dakujem. :)

barborka7

skus stravovanie podla krvnych skupin,aj ja si dnes idem kupit knizku vraj je to super, nehladujes a pomaly chudnes, ked to skusis tak nejako ako ti pise mijja a skombinujes to s tymi rvn.skupinami tak to urcite dosiahnes svoj ciel

mijja

ahoj, podla mna by si mala jest veeeela zeleniny a ovocia.napr.:
RANAJKY: celozr. chlieb, chuda sunka, nizkotuc. jogurt. nejaky suchrik (ziadne maslo, lekvar a podobne blosti...)
OBED: zeleninovy salat trebars s kuracim masom,al. nejaku rybu (ale nie na masle)
OLOVRANT: nejake ovocie, najlepsie jablko (ma vela vlakniny)
VECERA: nic, alebo ked nevydrzis tak len nieco velmi male...
tak sa drz.pa