vzduch v pošve...

johnka

och boze, aj nam sa to s priatelom stalo...aj ked sa tvaril, ze nic...bolo mi strasne trapne...potom som mu to nejak vysvetlila

rita333

ako som pisala mne sa to stáva len pri polohe od zadu a aj to vtedy ked som poriadne prehnuta a zadoček mam vyšpuleny a vtedy ked ho vyberie tak to je katastrofa! prdnem si aj viackrát..parkrat za sebou..to ide samo von,a neda sa tomu niako zabraniť..pri každom menšom pohybe si prdnem..a ešte ked sdnem čerstvo na wc tak to je hruza..:-)..ale odvtedy co sa mi to stalo už sa až tak neprehynam a už sa mi to dlho nestalo..a este ked sme s priatelom mali prvé oralne orgie tam sa mi pritom stalo že som mu jednu fukla..taaaaaak vtedy som sa hambila A poriadne..dostal to pekne priamo do ksichtu..:-)

sesen

ten vzduch sa tam nezjaví len tak. dostane sa tam normalne cez dierku a potom zasa vychadza von. väčšinou sprevádzaný smiešnymi zvukmi. mne sa to stava len raz za čas a vždy sa na tom s priateľom dosť pobavíme.

xsxsxs

aj mne sa to stalo, hambila som sa velmi...no priatel sa strasne vtedy začal smiať, ja som sa mu snažila vysvetliť, že to nie je prd no on si myslel, že klamem...zomna to stale vychadzalo ale už po tom.....a on sa až zachvatovo zomna smial..až si on pukol a bolo som sa nasmiala potom ja:)))))))a teraz pochopil, že ten zvuk ide s musličky...a že to vlastne za to može on, lebo ma natlakuje vzduchom, ale tažko to vysvetlíte ked sa to stane prvý krat, riadny trapas:)))))

#mato

Partnerke sa to stava potom, co jej davam zozadu :) Si z nej srandu vzdy robim,ze sa ani v posteli nevie spravat :) Vzdy sa na tom pekne zasmejeme :)

betakaroten

Baby a neda sa tomu nejako zabranit? Mne je to hrozne neprijemne. Stava sa mi to len obcas, ale nemam odpozorovane s cim to suvisi. Trochu s vyspulenim, ako to tu niekto nazval. Ale podla mna pointa bude inde. Ja to NECHCEM zazivat!!!

marfuška anjelik

Aj mne sa to neraz stalo.Prvýkrát som bola vydesená,bolo to trápne,ale prežila som,však som vydatá.A potom som to brala ako normálnu vec.