vzduch v pošve...

AdamKrt

Dokonca pri urcitych polohach, alebo skor sposobe zasuvanie sa to da robit kazdy raz a tieto "metody" su celkom prijemne...

jakhob

no stalo sa to aj mojej partnerke a ja som mal po sexe ešte prsty vo vnútri a hovorím: "aký veľký priestor ešte, ešte sa nestiahla..." a v tej chvíli taký akoby "prd" :D a to vytlačilo vzduch a stiahla sa na pôvodnú veľkosť :))) Takže normal, ale nasmiali sme sa na tom :D:D

jully

Aj mne sa to stalo ale len prvý raz a druhý raz.Potom to už prestalo.Priateľ si myslel že mi to vyšlo od niekiaľ inakiaľ :D hehe

wewusa

jee to poznam, ked sa mi to stalo prvy krat a to som bola s frajerom len kratko tak tiez hanba ale potom sme sa na tom smiali a teraz po dlhom case je to uz take rozptylenie a zasmiatie... naco z toho robit velke halo, aj keby to bol prd odinakial, tak myslim ze partneri by pri sebe nemali mat ziadne zabrany...

kvietok23

no mne sa to stava pri sexe dost casto... a tiez sa na tom nasmejeme..naposledy som mu to nechtiac "prdla" priamo do xichtu. chudak, az sa zlakol, ale potom sa na tom strasne zacal smiat...takze aj pri takychto trapasoch sa da uzit si srandu :)

lucika214

aj mne sa to občas stáva a je mi to tiež smiešne, len baby nech vás to nevyvedie z miery...
appropo chlapom sa to páči :)
je to pre nich zábavnejšie než pre nás, ale čo už, aj tak sú oni na vine

nepodstatne

dobre sa tu bavim na niektorych prispevkoch ako vazne ze bavim :D ale k veci.. je to normalne, stane sa to kazdej,presne tak ked ide cely von a zase dnu tak sa tam dostane vzduch. aj mne to bolo trapne a este aj je obcas ale mam priatela ktory nieje blby nesmeje sa na tom ale chape to aj preto lebo to sposobuje on, takze normalka pohodicka..