skusenosti s YADINE

jaja

nám sa raz pretrhol (postinor), a odvtedy aj prerušujeme (tiež som kôli tomu začala s hak pred 1,5 rokom). pharmatex- chemická barierová ochrana, forma krému či čapíkov... neviem, len som o tom čítala.

evik18

pharmatex?to je? :-D nepocula som...ja som zacala brat HAK koli par nehodam s kondomom tak to uz total vylucujeme :-D

evik18

ak sa ta mozem spytat aku antinu pouzivas ked nemas HAK?ja som ju chcela zmenit ale naplaste som vylucila a s kondomom nemame dobre skusenosti..este ostavaju tie kruzky ale..co ja viem...

jaja

v pohode, ked sa dá pokecať, výmena názorov vzájomná- ok beriem :-)))
ale nie, ked sa ma niekto pokúša PRESVEDCIT o svojej pravde, kt. sa nestotožnuje s mojou- tot útok.

evik18

sak jasne...ja som neni tazky podporca..berem aj zle skusenosti a ako som ti uz pisala tak ma to zaujima koli sebe..a urcite nezostanem cely zivot pri tomto type antikoncepcie..aaa dufam ze to neberes ako utok na teba?to by som nerada..

jaja

NEPOTREBUJEM ABY SA SOMNOU NIEKTO STOTOZNOVAL. KAZDY MA SVOJ VLASTNY NAZOR. PRETO SA MI NEPACI KED NA MNA UTOCIA PODPORCOVIA HAK (nevravím konkretne na teba,ok?) :-))) tiež som patrila medzi tých, čo na hak nedopustia, ale nevyplatilo sa zmenilo to môj názor o 360 stupnov, a je to asi nezvratné... len tolko z mojej strany...:-)

evik18

mne to nevadi..ja sa rada dozviem o HAK vsetko..preto som ti aj raz pisala ze co si mala negativne na HAK lebo ma to zaujima a bojim sa o svoje zdravie..ale ked ne mna nejak zle nevplyvaju(az na tie nalady) tak sa nebudem s tebou stotoznovat..chapes...