Na čo ženy myslia???

asdfg

Ked vidim niakeho pekneho nemyslim si nic len si poviem no ten je pekny kuknem nanho a to je vsetko..na sex tiez casto ale to len s priatelom cize ini ma nezaujimaju

panda

no, neviem, ako vy, ale ja mam 28 rokov a myslim na sex skoro stale. mam chlapika, ktoreho milujem, ale pred chvilkou tu bol kolega prestavovat server a som mala total chut ho capnut po zadku.... pekna prdelka, len co je pravda

yo3hi

poviem ti to ja opacne.. aj ked uvidim pekne dievca nemyslim hned na sex .. ale cakam na to co jej vyjde z ust. Minule som jednu peknu videl pozeram no ta by stala za hriech a naraz pluf odplula si take zelo ze az.. ta diky no.. tak isto to beru asi aj zeny je pekny no to ej ale ma daco aj v tej hlave. niektore su aj ine no ten je pekny ten je dnes moj. a vecerne potesenie a pa..

elwin

ja ked vidim na ulici dakeho pekneho chalana tak sa nanho iba pozriem, nemyslim na nic takeho konkretneho, proste prazdna mysel a uzivam si ten okamih...

antika

neviem, ako ostatné, ale ja myslím dosť často na sex. Niekedy si pripadám, že som ním posadnutá. Strašné

lilly

uuuple suhlasim s pok... "my dievcata zacneme skor rozmyslat ci je zadany, ci by sme sa mu pacili a podobne"
...a potom na ten sex... :D

kiwemai

ked uvidim nejakeho xalana, tak si pomyslim na svojho ako velmi mi xyba...a ked uvidim nejaky parik, tak mi je priserene smutno, ze ja som v tej xvili sama...

ewička

naozaj podla toho aka je situacia..ako napisala "tia" ..vacsina chalanov si o sebe myslia ze su bohovia a ked maju znackove tricka gate tak ze im patri cely svet... =))) ale ked ja vidim nejakeho normalneho chalana co dobre vyzera prve je ze ze sa mu pozriem do oci a pomaly zidem pohladom dole ci mu nieje nieco vidiet... =))) ale iba niekedy...

tia

Keď uvidím pekného chalana, len si pomyslím či má holku. všetko záleží od situácie..-ako sa správa. Ak sa správa ako idiot, tak môže byť krásny ako len chce a vtedy si poviem: "ty si asi o sebe myslíš fakt veľa"