pomozte pls so vztahom

Príspevok v téme: pomozte pls so vztahom
lenkac

ahoj..spoznala som jedneho chalana teda casnika v restike kde som brigadovala..bola som tam 3 tyzdne a posledny tyzden som si vypytala tel cislo lebo on sa hanbil a mne sa pacil..nieco na nom ma velmi pritahuje..zacali sme spolu chodit von a som mu povedala ze ho lubim a ze sa mi paci..vsetko sme prebrali.. piseme si stale o vztahu,rozpravame sa ale on si stale mysli ze som neni pripravena do vztahu..som dokazem to mala som uz vztah..neviem ci on sa boji vztahu alebo co ma 18 rokov a ja skoro 16 ked idem vedla neho citim sa skvele srdce sa mi rozbusi..jednoducho ho milujem vyznala som mu lasku , vie aj co k nemu citim ale on mi vzdy povie ze som nezrela..a ked uz nieco ine napise povie ze idem rychlo na neho...pondelok sme boli na jednej akcii ...myslela som si ze bude viacej ale nebolo a sklamalo ma to..kazdy mi povie kasli na neho ale to tak nejde ..nepoviem keby sa mi iba pacil ale ja ho lubim..a nikomu neprajem aby zazil to co ja ked idete vedla milovanej osoby a nemozete sa ho dotknut a nic take lebo mate obavu ze sa pusti a bude uz uplny koniec..pri tom viem ze nema zaujem tak co mam robit?bojovat chcem za neho stale ale ma to zmysel? prosim poradte

jaja

No tak ja som romantik a preto si nemyslím,že mu ide len o sex.Keby mu išlo len o sex,tak využije jej zamilovanosť,posexuje ju a pôjde dalej.
Ale on sa tomu bráni.Takže on ju iba nemiluje a zrejme ho nepriťahuje.

jjjjj

Nechaj ho tak, pretože on ta neľúbi. Na lásku treba dvoch, a on ta ani trochu neľubi, len mu je s tebou dobre...
Nie si sama, takúto situáciu som už zažila, možeš robiť, čo chceš - nikdy nebudete spolu štastný, obojstranne.
Ked ta jednoducho neľubí, zbytočne budeš niečo vymýšlat, radšej chod hladať svoju lásku niekde inde!!!

sjella

ked sa nechytil po rozhovoroch (predpokladam, ze nebol len jeden), po vsetkych vyznaniach,. myslim, ze keby ho chytila za ruku, dost by to pokazila... dopraj mu cas. teraz to uz nechaj a uvidis co pride neskor.. a mimochodom, co je on Boh, aby hovoril kto je zrely a kto nie??on sam je este nezrely

hrx...

Skus sa ho spytat co k tebe on naozaj citi ! Ale nie cez SMS-ky... povedz mu este raz ze ho mas velmi rada a ze s nim chces byt stale. Ak to nepomoze tak ho skus niekedy za tu ruku chytit ked sa budete prechadzat po vonku. Mozno budes prekvypena ako zareaguje, pretoze je tam naozaj ta moznost ze sa hanbi a to ze ti hovori ze si nezrela je len vyhovorka ako to zakrit a "nedotknut sa ta dotknut ! On mozno tiez nevie ako zareagujes... Kazdopadne vela stastia, drzim palce =) ! Napis potom...