BLOND vs. TMAVOVLASKY

Príspevok v téme: BLOND vs. TMAVOVLASKY
blaaaaa

Takze: ja som "spinava blondyna" a mojmu priatelovi sa veeelmi pacia "tmavovlasky"
Nieze by mi to vadilo, ale potom nechapem preco si nenasiel tmavu, ked sa mu tak velmi pacia. Niekedy mi to ide na nervy, cumi po nich a komentuje vlasy....
Ja si vlasy uz roky nefarbim a ani koli nemu nechcem, len chcem vediet, ci sa na tomto svete sama zaoberam podobnymi vecami :( niezeby som nemala ine starosti, len to chcem proste vediet.

blaaaaa

kasli na to lenin, ja som chcela len nieco vediet a nie tuto debatu zvrhnut na tuto uroven.
a 12 som uz daaaavno mala :)

britanny

noo mojmu sa pacia rysave a take...ked som spominala,ze by som si nieco s vlasmi spravila tak hned,ze daj si rysave alebo take nejake hehe...noo predtym som si strasne rada farbila vlasy a menila ucesy...proste uz mala vse okrem ciernej hehe,ale premyslala som a nemam chut sa teraz farbit..ani kvoli nemu...sice nie sme spolu dlho,ale tu ide o to,ze to budem ja mat na hlave a ked sa a to necitim tak ne..nie ze by ma nutil...aj by som si mozno bo sa mi take moc lubia,ale nie ze to pak bude vyzerat,ze kvoli nemu hehe...noo nechavam si teraz svoju vyrastat a nevyzera to hrozne bo som mala predtym podobnu mojej povodnej tak celkom ok to je....aaale idem sa ted dat strihat..este neviem co a ako..aaale to pride klepanim noznic hehe :)))