BLOND vs. TMAVOVLASKY

Príspevok v téme: BLOND vs. TMAVOVLASKY
blaaaaa

Takze: ja som "spinava blondyna" a mojmu priatelovi sa veeelmi pacia "tmavovlasky"
Nieze by mi to vadilo, ale potom nechapem preco si nenasiel tmavu, ked sa mu tak velmi pacia. Niekedy mi to ide na nervy, cumi po nich a komentuje vlasy....
Ja si vlasy uz roky nefarbim a ani koli nemu nechcem, len chcem vediet, ci sa na tomto svete sama zaoberam podobnymi vecami :( niezeby som nemala ine starosti, len to chcem proste vediet.

diana

ja som spinava blondina, ale teraz uz cista:) podla mna chlap tuzi po tom co nema.. aj ten moj kuka po tmavovlaskach,ale to su chlapi.. a mi zeny mozme robit to iste.. hmm nevybrala by som si..

britanny

blaaa dakujem hehe pravdu mas...aj ja som spinavy blond a teraz sa mi to lubi mat svoju..uz som bola cervena,hneda,blond, nejaka rysava s melirom, hnedo fialovy melir /takto to znie asik hrozne,ale fajne to bolo-nie taky klasicky melir a ta fialova bol napad kadernika hehe/...ale tak povedal mi,ze sa mu paci aj ta moja :)) ma stastie hehe...keby nedajboze naliehal,tak mu poviem,ze nech si da trvalo bo mne sa pacia brckavi hehe...ale viem,ze by ma nenutil :))

hefa

juj,ja tiez blond a priatelovi sa pacia brunetky,ale vraj,ze ked ma spoznal,tak zistil,ze aj blond,xixi no neviem....zda sa mi to podozrive,ze tak zrazu:).No co uz,aj ja som si ,myslela,ze budem raz mat tmaveho fesaka a mam najuzasnejsieho blondaka na svete,ktoreho by som milovala,aj keby bol holohlavy:) krasny vecer

blaaa

britany, veeeelmi s tebou sympatizujem, koli chlapovi nikdy :)
uz tu padol taky nazor, ze sa im paci, to co nemaju. ja som sice blond, ale spinavy :( a tiez velmi po mne "nebrechaju" :) nech sa strcia do riti, dam si vyholit hlavu, heeee a bude pokoj

12321

MOJ MUŽ TVRDÍ ZE TMAVÉ ŽENY SU NAJKRAJŠIE ALE KED ZBADÁ BLONDÍNKU IDE SI OČI VYOČIT,NIEKEDY MI JE AZ TRÁPNE.JA SOM UŽ BOLA BLOND A PRESNE AKO PÍŠETE BALILO MA VŠETKO!!!A VŠADE!!!isla som len nakupit na 100metrov a otáčalo sa za mnou 10chlapov.už som tmavá a ani pes po mne nebrechne.muž ma presviedča že ako tmavá som sto krát krajšia a ked zažartujem že idem na blond tak kričí:ani za svet.tak ako zmizli blond vlasy,zmizli aj moji nápadnici.

britanny

BLAAA to ako ja? hehe nee prosiim ta...aj ja som farbila,ale zas moc som to neprehanala...a nie-mne sa pacia take vlasy,ale aj keby som moc chcela teraz tak ne,aby si myslel ze kvoli nemu..mozno to znie blbo,ale tak..kazdy sme nejaky predsa...noo a rozhodne by som nezasahovala do svojho tela /aj ked len vlasy/ kvoli chlapovi to urcite ne :))kvoli nikomu :)

blaaaa

ja som si kedysi vlasy farbila kazdy mesiac inak a doplatila som na to....a preto uz radsej nefarbim :))
ale ty to asi neprehanas a hadam to nerobis koli chlapovi!