prosim o radu.

martin242

hnedooka: Nesúmerná veľkosť pyskov nijako neprekáža, tp štípanie bude pravdepodobne infekcia (z čohokoľvek), pekne choď k ženskému lekárovi nech Ťa prezrie, u žien sú takéto prehliadky bežné, čím skôr si na to zvykneš, tým lepšie, ide totiž o zdravie a pocit pohody.

ja007: Popraskáná koža na prsiach, takzvané strije vzniká po rýchlom pribratí, kedy koža nestíha reagovať na zväčšujúci sa objem. Na toto ti krém nepomôže, zato estetická chirurgia áno, napríklad vyhladenie laserom, je to však finančne náročné, ale čo by človek pre krásu nespravil, všakže?

ja007

chcela by som sa poradiť,mam 19rokov,a mam popraskane prsia neviete mi poradiť nejakí prípravok abo metódou akoby som sa toho mohla zbaviť?odpoved prosím zašlite na email 2pac17@azet.sk.vopred dakujem

jajka

velkost pyskov nevadi...ak ta to svrbi a stipe, mozes tam mat infekciu, aj bez styku, z nohaviciek alebo vloziek. Chod na gynekologiu, daju ti tam nieco na preliecenie, alebo sa opytaj v lekarni, ak sa nehanbis, na nejake volnopredajne na pre precistenie