bolest BEDROVEHO KLBU

Príspevok v téme: bolest BEDROVEHO KLBU
zzuuzzaannaa

zvykne ma obcas boliet bedrovy klb pri chodzi, dokonca asi tak trikrat do roka mi pocas chodzi akoby preskoci na mieste a vtedy to nenormalne boli, par minut musim stat na mieste lebo sa neviem pohnut od bolesti....co odporucate? moze to byt sposobene liekmi na astmu (kortikosteroidy) ci antikoncepciou. dik

RNG

Ako som uz neraz napisal, borelioza sa siri aj inac, ako cez ustipnutie kliesta. Mozu to byt kusave muchy, komara a borelioznu bakteriu nasli aj v pote a slinach....
Momentalne je postupne zhorsujuca sa epidemia boreliozy aj chlamidii, okrem EBV a HPV a Hep B a C a stafylokoka zlateho.
Lekari o tom nechcu otvorene rozpravat, ale ludia skor ci neskor na vlastnej kozi spoznaju, aka je skutocnost.
Hlavne ked tieto pomale a zakuklene infekcie povedu postupne k "autoimunnym" chorobam

katty081

Ahojte, mňa taktiež bolievajú kĺby,bolesť sa strieda medzi jednotlivými kĺbmi. Niekedy je to kolenný, inokedy bedrový... trvalo to už dosť dlho. samozrejme boli prestávky v tých bolestiach aj dva tri mesiace ale nakoniec vždy sa ohlásili znovu. Išla som k lekárovi a zistili mi chronickú boreliózu!!! Ani neviem kedy som mala naposledy kliešťa ale určite nie aspoň 8 rokov. Takže teraz som dobrala prvú várku atb a zachvíľu začínam odznova

RNG

Bedrovy klb sa vydiera pre nedostatok klboveho mazu a regenercie klboveho vaziva. Materialy potrebne na to mozno lahko doplnit(glukosamin, chondroitin, MSM, hyaluronicka kyselina CMO a avokado)

valeria.iršová

Ja som bola na operaci bolavy klb mi vymenili a je po bolesti zbytočne som4roky trpela .teraz je to super.

aloe

akupunktúra je bolestivá, keď už, tak elektroakupunktúra je malý odstraňovač bolestí ale skutočne je na to bioptron AG a aj prírodné produkty sú lepšie ako tie kortikoidy.duratnakatka@zoznam.sk

lusinda

Ja by som ti na to odporucala polarizovane svetlo bioptron.mna zvykli boliet kolena a po pouziti bioptronu to prestalo.. teraz si lampou svietim preventivne a bolesti nikde.. skus si o tom precitat na www.bioptron.senea.sk