male prsia...

nifi

jj chce to klidek, ja som bola vzdy posledna co sa vyvinu tykalo a vivynula som sa takze mi to casto vadi, hlavne pri tanci a vsemoznom natriasani...:) takze aby si este nebola prekvapena ako ja;)

lylusiatko

ahoj tiez si myslim ze v tvojom veku sa nemas coho bat . viem ze si kladies otazku ze ci mi este vobec narastu a si zneistena , lenze podla mna musis pockaj , ziadny z receptov ako zvacsit prsia neexistuje jedine vazne len ta push upka ale ja ti drzim palce :)

pre teba

v 14tich sa o nic neboj.aj ja som bola plocha jak letisko..to sa napravy... :) uvidis :0 a za ziadnu cenu neskusaj brat tie "zazracne " tabletky...ziadne nepomahaju len si v takom mladom veku pokazis vsetko !!! kup si push upku// :) to pomaha :) ver mi :)a par rockov a budes ich mat vpohodke :) vela stastia :)

luckaaad

no pozri, ja mam uz 20 rokov a moje prsia su velmi male, vyeram skoro ako chlapec.
vzdy ma to trapilo,ale uz od zakladnej skoly-od 15 rokov mam priatela a on mi vzdy hovoril-neboj, do 18-ky ich budes mat jak dudy.A nebolo to tak.Jednoducho mi nenarastli.Ale pacia sa mu take ake su,vraj je spokojny a vraj som sexi.Takze ked ti aj nenarastu,tak si najdi raz takeho chlapca,ktory ta bude lubit taku,aka si.