konecne a bude to pravidelne?

Príspevok v téme: konecne a bude to pravidelne?
n...

ahojte patrim medzi tie zeny ktore ... tu vypisovali a radili sa ze keddy konecne nastane u nich orgazmus pri sexe... velmi som sa bala pretoze ked som spavala s chalanom ktoreho moc lubim uz 4 mesiace a este ani raz som nemala org... bala som sa ze patrim medzi tie zeny ktore nikdy nezaziju org:(..... ale raz teda pred tyzdnom sa to stalo sulozili sme ale 45 min a uz sme ani jeden nevvladali a uz som nemala ani chut:( ale potom sa partner nastval dal si dole prezerv. a chytil mi ruky a tak mi ho vrazal ze za 10 sekund som hned bola mokra a hned som sa spravila a to bol moj prvy org... bolo to nadherne nevedela som ze ako ....po tolkom case a obavach ... velmi som si to uzivalla... ale na dalsi den sme mali zasa s partnerom sex ale org sa nedostavil:( ale mozno to bolo tym ze sme mali prez. moze to aj to ovplivnovat a org bude aj nadalej prichadzat musi sa to len nacvicit??dufam ze zasa nebudem cakat nadalsi 4 mesiace:(..... moc dakujem

martina555

ahoj tak ja mam orgazmuz len ked som na partenerovi ..cize hore :) ked je on na mne tak to nejde :( newiem preco : ale v poslednom case mam taky porblem ze nemozem ist hore vlastne sa odmietam milovat pretoze mam vytok a je to neprijemne lebo je dost silny a potom to steka :(