konecne a bude to pravidelne?

Príspevok v téme: konecne a bude to pravidelne?
n...

ahojte patrim medzi tie zeny ktore ... tu vypisovali a radili sa ze keddy konecne nastane u nich orgazmus pri sexe... velmi som sa bala pretoze ked som spavala s chalanom ktoreho moc lubim uz 4 mesiace a este ani raz som nemala org... bala som sa ze patrim medzi tie zeny ktore nikdy nezaziju org:(..... ale raz teda pred tyzdnom sa to stalo sulozili sme ale 45 min a uz sme ani jeden nevvladali a uz som nemala ani chut:( ale potom sa partner nastval dal si dole prezerv. a chytil mi ruky a tak mi ho vrazal ze za 10 sekund som hned bola mokra a hned som sa spravila a to bol moj prvy org... bolo to nadherne nevedela som ze ako ....po tolkom case a obavach ... velmi som si to uzivalla... ale na dalsi den sme mali zasa s partnerom sex ale org sa nedostavil:( ale mozno to bolo tym ze sme mali prez. moze to aj to ovplivnovat a org bude aj nadalej prichadzat musi sa to len nacvicit??dufam ze zasa nebudem cakat nadalsi 4 mesiace:(..... moc dakujem

suzis

..niekde som citala, ze pomaha pred milovanim sa okupat vo vode s morskou solou..tie farebne rozne druhy co predavaju...a ta sol obmedzi vlhkost..neviem co je na tom pravdy..som to este neskusala

martina555

suzis..ja uz newiem..liecim sa strasne dlho... asi sa nebudem milovat kym to neprejde ale to as asi nacakam ..ale niekedy mam taku chut ale je to blbe.. stale musim hovorit ze nemam chut... len raz zbadam kym to asi prejde partnera..aby si nemyslel ze nemam na neho chut ze ho nelubim alebo nieco.. lubim ..ale je to neprijemne ked sa to stane :(

suzis

martina..ja to tiez mavam dost casto..nie vzdy, ale stava sa mi to..vlhkost je tak silna..az je neprijemna..pre mna i pre partnera..proste necitime sex..sustredime sa len na "akt" a nie je to ono...proste vsetko sa moc klze a je zamazane..nie je to tak dobre..ale tiez si neviem pomoct..len sa uz pristihujem pri tom, ze mam obavy sa milovat....ze sa mi to stane zase...

martina555

suzis.. presne ja sa tak citim ako keby partner vosiel do pohara s vodou..je to strasne :( hambim sa za to..nemam chut sa ani milovat aj ked on by uz chcel :(

suzis

ja som mala z vlhostou aky problem..ze som moc zvlhla a potom som si nevedela sex vychutnat..lebo som to v podstate necitila..a partnerovi to tiez nebolo velmi prijemne..akoby vrazal do pohara s vodou...na to pomaha take to pettingove uspokojenie pred sexom..:))

suzis

ked som chodila so svojim manzelom...nemala som orgazmus asi prvy polrok...asi po roku manzelstva som ho mala sem-tam..neskor to uz bolo vzdy..dokonca aj viackrat pocas styku...ide iba o to, aby ste prisli na to, co je komu prijemne..kedy ubrat..kedy pridat...kedy jemne, kedy hrubsie..a potom bude vas sex niecim skvelym..:))

martina555

tak to som aj ja..liecim sa na vytok no nepomaha to preto nemam chut sa ani milovat..partner povie ze ako to ide lahko..mysli si ze som vzrusena.. no ja nje.. ja len tak myslim aka som mokra a ake je mi to neprijemne.. uz sa liecim dva roky a nic mi nezabera ziadne lieky :(

n...

no ja mam zas ece taky problem ze aj ked org. nemam teda okrem toho tyzdna..... tak som strasne mokra .... az moc je to nejaky problem alebo nie ci mam byt stastna...??