Pre jatyon

Príspevok v téme: Pre jatyon
Tina2

Ahoj jatyon!
Chcem sa Ta opytat - radis vo viacerych temach homeopatika, myslim ze niekde aj akupunkturu, a si proti uzivaniu hormonalnej antikoncepcie. Ak sa v niecom mylim, vopred sa ospravedlnujem. Neviem ci si muz alebo zena. Co sa tyka tych homeopatik a akupunktury mas aj nejake osobne skusenosti? A este ak si zena: ako sa chranis pred neplanovanym otehotnenim ak nie HAK (viem ze je to svinstvo, no otehotniet si dovolit tiez este nemozem a kondomy "nemozem" - zdravotne dovody), ak si muz tak ako sa chrani Tvoja partnerka? Nemusis moc dopodrobna, ak niecomu nebudem rozumiet najdem si podrobnosti na internete... Chcem len vediet ci su to osobne skusenosti, alebo len nastudovane zo stranok podobnych tejto. Mam dlhodobo zenske problemy - zapaly (zalozila som tu temu opakujuce sa zapaly posvy). Dakujem za odpoved!

jatyon

robia sa zdravotne prehliadky
mozes sama pozriet.:
www.ousa.sk
(struktura/preventivne prehliadky)
.
nikto nie je jasnovidec...
az ked sa vsetko vysetri, mozno sa upriamit na riesenie problemu.

Tina2

A co je dneska zadarmo? No spoznala som od kedy mam problemy aj nezistnych ludi. Keby som zratala za tie necele 2 roky co mam problemy peniazky ktore som dala do vseliakych liekov, myslim ze by som bola takto pomaly uz aj vyliecena...

Tina2

Jatyon. Nad tym panom Janikom rozmyslam, neviem odkial si Ty ale on je z Dubnice co je pre mna asi 1,5 hodiny cesty vlakom. On je spolahlivy odbornik?

jatyon

Nositel dvoch Nobelovych cien - Linus Pauling - ako prvy poukazal na nevyhnutnost doplnovat vitaminy, mineraly a stopove bunky.
Ak mame vsetkeho v dostatocnom mnozstve - potom sa bunky "raduju" :-) a spravne funguju a nie sme chori.
Aj tym sa zaoberam.
.
To iba reklama nam chce nanutit, ze Martankovi nas "zachrania".
Alebo, ze ked si kupime sumive cecko v drogerii (!), uz nedostaneme chripku. To su vsetko blbosti.
.
Viem kde v BAA kvalitne poradia a pomozu. Pravda, nie je to tam zadarmo.

jatyon

pre Tinu2!!!!!!!!!!

zvysit odolnost sa da roznymi postupmi.
naprt.:
Ako zvyšovať obranyschopnosť?
Imunitu a schopnosť organizmu čeliť ochoreniam možno vytvoriť mnohými spôsobmi. Je to napríklad vyváženou stravou, pretože telo k dobrému a zdravému fungovaniu potrebuje nevyhnutný prísun živín. Nielen vitamíny, ale aj bielkoviny, cukry, tuky, minerály. Dlhodobý nedostatok niektorej z týchto súčastí vyúsťuje do stavu, ktorý môžeme nazvať podvýživou.
.
Následky sú citeľné: znižuje sa imunita, zvyšuje sa riziko ochorenia. Preto by strava mala byť čo najpestrejšia s hojnosťou čerstvého ovocia a zeleniny, primeraného množstva mäsa a dostatkom tekutín. Ďalej by sa mal každý aktívne venovať pohybu vo forme pravidelného cvičenia. Samozrejme, pohyb musí byť primeraný individuálnym schopnostiam. A nakoniec je dôležité posilniť imunitný systém dostatočným prísunom vitamínov, minerálov, stopových prvkov a taktiež prostredníctvom kvalitných potravinových doplnkov.

Najmä potravinové doplnky výživy sa stávajú neodmysliteľnou súčasťou podpory imunitného systému. Jednou z možností ako spolupodporiť obranyschopnosť organizmu sú aj imunoglukány. Sú to prírodné polysacharidy, z ktorých má výrazný imunostimulačný účinok len beta – 1,3/1,6-D glukán.
Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a môže výrazne zvýšiť kvalitu a úroveň našej imunitnej reakcie. Je teda určený pre ľudí, ktorí sa chcú chrániť a predchádzať ochoreniam. .
.
.
.

dobry akupunkturista si nemusi robit reklamu. dobre sa chvali samo. v okoli Martina nikoho nepoznam, mozno Janik pozna ...

Tina2

Pre Jatyon!!!!!!!!
Prosim napis nejaky link, kde sa pise ako sa da zvysit obranyschopnost.
Co sa tyka tej akupunktury, uz som komunikovala s jednym panom co to robi, lenze ako zistim ze je ako Ty hovoris odbornik. Alebo inak poznas nejakeho odbornika na akupunkturu a licbu homeopatikami z okolia Martina.
Vdaka!