Zdrave stravovanie, pohyb, no vysledok ziadny:(

Príspevok v téme: Zdrave stravovanie, pohyb, no vysledok ziadny:(
sona5

Prosim vas nevie mi niekto pomoct? Asi pred mesiacom som sa rozhodla, ze skusim aspon troska schudnut... zo zaciatku som vsetky pravidla o zdravom stravovani dodrziavala, jedla som 5krat denne, male porcie, cukry som obmezovala.. No postupne tie mensie porcie troska narastali, ale aj tak som toho za den nezjedla mnoho. Snazila som sa mat vela pohybu, kazdy den som poctivo skakala na svihadle (citala som, ze je to najlepsie na formovanie celej postavy) a pod... No na moje pocudovanie som neschudla ani gram!!! Prosim vas, co robim zle:( ??? Prosim poradte... Dakujem...

sona5

ahoj sona5,ja by som ti poradila takto:skakanie na svihadle nestaci.Mala by si zajst do fitka,ale ked ti najpr.nedovoluju financie tak si zakupit v obchode jednorucky-cinky,s tymi sa da formovat telo,ked mas otazky napis

pepa

Neprestavaj len vydrz!! Tvoj organizmus si musi zvyknut na pravidelnu stravu a nastartovat spravne tvoj metabolizmus. Drz sa:)

skokan

takze,mam presne miery ako ty a viem co by nam mohlo pomoct.mohli by sme kazdy den jest rovnake veci takze sa podporime a mozno sa nam to spolu podari.mozme sa vzdy poradit co to bude.napr.zajtra dzusovo kavovy den bez cukru?

sii

nezabudaj ty chces schudnut nie formovat postavu to budes robit ked schudnes, skus dodrziavat pitny rezim. jedz viac zeleniny ovocia, nejedz mastne jedla, a skakanie cez svihadlo zabudni, chod radsej behat na cerstvy vzduch alebo sa bicykluj.

mija

Znizenie vahy nieje to podstatne,to pride az neskor. Podstatne je skor to ako sa citis ty, ci su tie nohavice trosku volnejsie, ci sa ti spevnilo svalstvo...