Problem s orgazmom!!

Príspevok v téme: Problem s orgazmom!!
erika.ba

Ludia mam taky problem ked sa s partnerom milujem a on domna vnikne tak proste pocitujem zrusenie ale o neviem velmi kricim a zvyjam sa a ked ma prstuje a narazi na bod G tak je to este silnejsie ale orgazmus nikdy nedosiahnem neviem preco partner je vynikajuci a vsetko ale proste neviem preco poradte moze to kricanie a zvyjanie byt blizenim orgazmu?

peto BA

Gratulujem!!! Ja som problem s orgasmom nikdy nemal:) a to som mohol byt aj s mojou priatelkou a nepotreboval som ju podvadzat a ked sa stalo aj to nemal som tiez ziadny problem. To vy si nas musite spracovat pre svoje potreby, samozrejme ze nemozme byt neschopni, ale pre mna je vacsie uspokojenie ked ma zena orgazmus ako ja sam a ked sa neboji hovorit mi o svojich potrebach.

tiny

anetkala chcem sa spýtať, no dobre zaťila si to raz . ale podarilo sa ti to už aj druhy alebo tretí krát, je to už pre teba samozrejmá vec dosiahnut pri milovaní orgazmus?

anetkala

čawte babenky...:)mne s ato podarilo, mala som orgazmus:)je to nádherná vec a keď vás partner pri tom vidí je to preňho veľmi sexi,je síce pravda, že som nespala s mojím priateľom a som ho podvádzala, ale niekedy je to lepšie veľmi sme si rozumeli a vedeli sme si o všeckom pokecať a hlavne ja som bola uvoľnená a stále sa pýtal či je to dobré či ma niečo nebolí alebo či niečo pociťujem, jednoznačne odporúčam aj komunikáciu pri sexe a určite veľa záleži aj od polohy:)ja som sa spravila v tejto: on pololežal a ja som bola na ňom...nehopsala som sa len som sa tak kĺzala po chvíľke prišla ta krásna chvíľa moje tele sa uvolnilo úplne bolo to krásne...:)

idka

Skús, cviky na posilnenie svalov malej panvy /tzv.Kegelove cviky/. Mne to pomohlo. fungujú nielen pri zdravotných problémoch a posilnení svalov pred porodom, ale fakt Ti môžu dopomôcť k orgazmu. Chce to však trpezlivosť a naozaj pravidelné cvičenie. Výhoda je, že ich môžeš cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek bez toho, aby to niekto zbadal.
Cviky nájdeš na
www.mamatata.sk

erika.ba

via ahoj neboj sa v pohode mu to povedz praveze on potom bude spokojnejsi aj ked ho o bude trapit ale bude sa co najviac snazit aby ste sa dopracovali k orgazmu moj partner otom vie a snazi sa ako vie ale proste no ved uvidime ak ho budem mat napisem piste babenky via povedz mu pravdu predstieranie je to najhorsie ajtak to raz zisti ale rozhodni sa ty vela stastia!

dada

jasne to ma dost vela bab ..sama sa viem spravit no s chalanom to niako nejde neviem preco ..je to tak :) ak sa vam to podary napiste he :D