MENZES

Príspevok v téme: MENZES
vvv

Ahojte babule.Potrebujem poradit.Uzivam nizkihormonalnu antikoncepciu, mam dost nizky tlak- pred menzesom aj pocas neho mam silne bolesti v podbrusku a sama menstruacia je velmi silna a trva az 7 dni, a pocas nej sa citim ako uplne "odkrvena". Mam aj celiakiu a asi som aj trochu chudokrvna.. Pokial viem tak antikocepcia by preve bolesti a krvacanie mala tlmit, nie?HA uzivam uz 6 mesiacov a mam 20 rokov. Poradite mi nieco?(mimoch. citron nepomaha)Dakujem vsetkym babulkam:)

Danuska

tak moja draha, ked mas take problemy a vadia ti, tak navstiv gynekologa hned a neodkladaj to na neskor. tym ze budes vylievat srdce niekomu na internete ti to nepomoze.

anonym_877

ahoj vvv. ja mam tiez podobne problemy len s tym rozdielom, ze nemam celiakiu a neuzivam hormonalnu antikoncepciu. U gynekologa som este nebola, budem mat len 18 rokov. Tiez som mala dost silne bolesti v podbrusku pred menstruaciou aj po nej. Teraz ich nemam, ale ibaze ide o to, ze mi momentalne dost meska menstruacia. Takze sa chystam navstivit gynekologa. Ale az tak neskor. Moja obvodna lekarka mi poradila nejake hormonalne homeopatika, ale ja som ich ani nezacala brat, lebo predsa to je aj dost drahe a aj tak to nepomaha. Tak uvidim, co mi je a ci som vobec chora, alebo si to len myslim.