krivy penis

anina

No tak mna to nepali ale je to taka tupa bolest, horšie je že je aj po pohlavnom styku, a táto varianta ma nikdy nenapdla pretože môj priateľ ho tiež ma viacmenej ohnutý a taktiež normálna veľkosť, ja mám problém že tých sexuálnych partnerov bolo málo /dvaja/ a predtým to bolo ok, takže to nemám extra s čím porovnávať, možno na tom niečo bude.

berko

vravi ze ju to dnu tlaci a po milovani pali ale doktor jej povedal ze je dnu v poriadku.tak neviem.nemam ani daky velky a tazko sa do nej dostava ale ked uz sa dostane tak maze.a ty mas ake bolesti?

tiny

berko mozes mi povedat aku bolest pri milovani citi? ja mam tiež také problémy a tiez hlavne zo zadu, vlastne teraz uz je to jedno aka je to poloha diky za odpoved

tami

tak tu polohu vynechajte,alebo ju robte pomalicky a plytko,nie nadoraz..a nech si da pod brusko vela vela vankusov,to pomaha:-)

berko

mam pritelku 6 rokou ale ona citi pri milovani bolest tak preto sa pytam na to ze ci tu bolest nesposobujem ja hlavne od zadu

anina

NIE NAM ZENAM TO NEVADI URCITE, VRAVIM Z VLSATNEJ SKUSENOSTI, DOKONCA JE TO V URCITYCH POLOHACH PRIJEMNEJSIE, NEBOJ KED BUDES MAT PARTNERKU TAK TO BUDE PRE VAS OBOCH ZABAVNE, A URCITE PRIJEMNE