Odstranenie tetovania - moznosti a cena

Príspevok v téme: Odstranenie tetovania - moznosti a cena
sysol

Da sa nejako odsrtanit tetovanie tak aby po nom nezostala jazva a bolo prec? Cital som o metode laserom, neviem vsak ake su realne vysledky a hlavne by ma zaujimala cena. Konkretne sa mi nepaci to niekdajsie "moderne" tetovanie nad zadkom, ktore si nechavali zenske masovo robit. Frajerka take ma a nepaci sa mi to. Nehovorim, ze s tym nedokazem zit, ale keby to slo dat dole, bolo by to ok. Ked je to vidiet vzdy ked nema tricko az po rifle. Ten "skvost" ma ale 12 cm na sirku a ale 4 cm na vysku. Je to vobec mozne odstranit? A ak ano, kolko by to tak stalo?

bonnierf

Sincoheren Company
We are looing for agents in Slovakia now, feel free to contact me.
Our website is: www.sincoheren.com
My e-mail address: bonnierf@yahoo.cn
We mainly produce
1. RF (Radio Frequency system) for skin tightening, Wrinkle removal and acne removal
2. Body Slimming System for reducing fat.
3. Nd-yag laser machine for tattoo removal, pigment removal, scar removal and so on.
4. IPL for hair removal skin rejuvenation and vascular removal
Remark: Our company also provide OEM and ODM service for all the machines.

domiboy

ludia ja vas nechapem...ked si dáte tetovanie a na druhy den sa vam nepaci..ako je to mozne? ja mam 2 tetovanie jedno na ramene cinsky znak a druhe na chrbte...je to pravda dlho som rozmyslal ze co si ma dat a ked sa raz dam tetovat tak si asi velmi dobre rozmyslim ze co si dam a kam...lebo to nie je jedno dnova zalezitost...preto si rozmyslite ze kde sa date tetovat a hlavne u akeho tetovaca...

tux

Mam tetovanie uz asi 7 rokov, tento mesiac mi dokoncili dalsie cize to mam uz dost velke :D a nechapem tu niektorych ludi, ze mam tetovanie od vcera a nepac sa mi to, tak to uz co ste za tupci... ale budis...
Odstranovanie boli viac ako samotne tetovanie a ostavaju jazvy, znamy robi v nemocnicnom prostredi a ma nejake tie skusensti :D takze si to uzite :D :D :D :D :D

jan

mam tetovanie na pleci a chcel by som si to dať odstrániť vec je tá že tetovanie je den staré... mal som ine očakavania od tetovania no teraz lutujem ten den ked som si to dal ... chcem vedieť či v Košiciach to niekde odstranuju lejzrom počul som že je to bezbolestné a zmizne to pekne čo je na tom pravda ??? dík Janči

anten3

PROSIM VAS POMOZE MI NIEKTO??? VCERA SOM SI DAL TETOVANIE OD PLECIE PO LAKET...CHCEL BY SOM VAS POPROSIT KOLKO BY MA TO VYSLO A CI NEOSTANU JAZVI ALE OSTENE CISTA POKOZKA....

veronika

dobry den.poradte mi prosim Vas niekdo kde si mam dat odstranit tatovanie tak aby mi tam nezostakli jazvy.mam tatovanie na ramene velke asi 15cm.strasne mi prekaza a v lete nenosim ani tielka aby ho nebolo vidiet.no strasne nieco.

monic

ahoj aj ja mam tetovanie 6x6 a chcela by som vediet za kolko by to vislo cenovo a kolko krat musim tam ist kym to zmizne a kolko dokopi musela by som platit?????

lea

chcela by som vedit ,ci nevie niekto ci sa nachadza nejaka pobocka na odstranovanie v senici v skalici ,dakujem za odpoved