Ako Na Francúzak ? Kedy Ste Ho Mali PO 1-Krát?

Príspevok v téme: Ako Na Francúzak ? Kedy Ste Ho Mali PO 1-Krát?
ja.16.ja

Čawko ľudia som 16ročna baba,a robim taky prieskum že
:,,AKO NA FRANCÚZAK,& KEDY STE HO MALI PO 1-KRÁT ???,,
viete citim sa trapne povedat že mam 16 a som nemala francuzak & aj keby som ho Xcela mat,tak neviem ako sa to robi (jazyky,približenie tvare,pohyby pri tom)
PROSIM VAS,NEVISMIEVAJTE SA MI,LEN RADY DAVAJTE A SKUSENOSTI VAšE, **DAKUJEM**

airiana

no tak ja som mala 16 a 1x to bolo dost nezvycajne, ale to si zvyknes no..ale je to skvele :D ja som sa priliz nezaoberala ze ako to robit a tak...proste skusenost je skusenost...a slo to ale velmi rychlo, je to jednoduchsie ako sa zda..aspon mne prvy dojem tak pripadal :)

ruplik

bozkavanie je velmi jednoduche:) bal som sa toho aj ja ale ono to proste prislo a ani som nevedel ze to uz viem:D neboj to pride samo :)

vikuska33333

ja som este nikdy francuzaka a velmi sa bojim poradte mi ze ako sa to robi lebo mam jedneho chalana a ked sme isli uz domov tak on uz zatvaral oci ale som povedala ze som nato neni pripravena

babusicka

ja mam 16 a prvy francuzak som mala v 13..bolo to super.. jednoducho mu tam strcis jazyk alebo on tebe a hrate sa s jazykom toho druheho:D

lilly

ved to vôbec nezáleží na veku...pekné ej aj pozdejšie...môj napr. až v 17, ani sama neviem ako k tomu došlo, viacmenej neplánovane, prvý sa mi až tak nepáčil, no potom juuj...

deniskaa.15.fmbw

mam už 15rokov a tiež som ešte panna a nemala som ešte žiaden bozk ani mala pusa na lice..heh
moje kamošky a spolužiačky taraju že maju chalana a že nesu panny...ich vec..možno len kecaju..možno je to pravda.....
ved mam čas,a dufam že som nič nestratila,vidim že su tu aj staršie odo mna a nestažuju sa...

sarin

:))) ja ked si spomeniem na prvu pusu tak mi to pride strasne.. bolo mi zle dva dni.. bolo to v tabore a hrali sme flasu.. proste uplna sprostost... uz by som to nespravila :D.. No a potom si pamatam pusu od jedneho chalana --> mala som pocit ako by sa mi v ustach prehnalo tornado.. des proste :) A potom uz bolo len to dobre :)) a s manzelikom najlepsie :)