Ako Na Francúzak ? Kedy Ste Ho Mali PO 1-Krát?

Príspevok v téme: Ako Na Francúzak ? Kedy Ste Ho Mali PO 1-Krát?
ja.16.ja

Čawko ľudia som 16ročna baba,a robim taky prieskum že
:,,AKO NA FRANCÚZAK,& KEDY STE HO MALI PO 1-KRÁT ???,,
viete citim sa trapne povedat že mam 16 a som nemala francuzak & aj keby som ho Xcela mat,tak neviem ako sa to robi (jazyky,približenie tvare,pohyby pri tom)
PROSIM VAS,NEVISMIEVAJTE SA MI,LEN RADY DAVAJTE A SKUSENOSTI VAšE, **DAKUJEM**

bibione :)

Takže moj prvy fracuzak som zazila v 12-tich...:) bez akehokolvek strachu.. pery a jazycek vedia co maju robitť :) vy sa neobawajte .. že to nezvladnete ..:)

taka

moj prvy francuzak bol na diskoteke s chalanom ktoreho si ani nepamatam a vobec neviem kto to bol..ale som rada lebo konecne som to vyskusala a teraz nemam problem :D a mala som 16r

lucynka

ahoj ja som mala prvy francuzak ako 16rocna bolo to fajn tiez som sa toho bala ale je to sladke som s nim doteraz a on bol skusenejsi ako ja a teraz ked sa o tom bavim mi hovori ze keby som mu nepovedala ze som predtym nikoho nemala tak neuveri...ze sa bozkavam super hehe tak vela stasia

q

tak moj prvý skutočný bozk bol v 15-stich ..a bolo to s chlapcom s ktorým som doteraz :).. prvý krát to bolo trosku komické kedže sme mali obidvaja zuvacky :D do toho sa mi primotali este moje vlasy a takk :p alee nikdy na to nezabudnem :) teraz si to uz naplno uzivame obidvaja :)

simonka.sim

Ahoj,nemas sa coho bat.Ja som z ,,pravym bozkavanim" zacala dost skoro´(asi v 13tich)No teraz sa nemam cim chvalit,kedze mam presne tolko,co ty.Ale na bozkavani nic nie je.Ludia ti napisu vela rad,ale nikdy to nemusi vyhovovat aj tebe.Ale vo vztahu ani nezalezi na bozkavani.No ked sa k tomu raz dostanes,naucis sa to sama.Je to uplne prirodzene,takze nemaj strachy a smelo do toho! :)

deeps

moj prvy francuzak bol v 16 a diavca mi ho dalo prve.Teda aspon myslim.Teraz sa bozkavam uz bez problemov.Ale nejake rady alebo triky by sa mi zisli tak ak niekto nieco vie prosim piste.

melisa99

uplne prvy padol v 13...:))kedze mam 14 neni to az tak davno..:)...pri prvom to bola haluz celkom zabavne mokre uslintane..no proste prvy krat....potom uz uno problemo.....ale este stale mam troska stres ze to newem:-))

nora

ja v 14,s niekym koho som uplne zrala :)ak mam pravdu povedat, nejak sa mi to nelubio prvy krat..ale teraz:)))je to fakt uzasne....proste sa da vasnivo prebozkavat aj hodiny.milujem to!