ako na to?

Príspevok v téme: ako na to?
bibi

ahojte.asi sa vám bude zdať divné čo napíšem, ale cítim to tak.
mam 28,som slobodná,nezávislá...a chcem dieťa. no nie je na tom nič čudné,až na to, že môj súčastný sexuálny partner nemá o tom ani potuchy a chcem aby to tak aj ostalo.Chcem len jeho DNA!!!
Ale dáva si pozor a to je ten problém.
Skúste poradiť. ďakujem

lori

To myslis vazne, vies co je to vychovavat dieta sama?,ono to nie je len to pekne,ale su to aj starosti a na tie su dakedy aj dvaja malo.

123

boze,je to mozne, co ste vy to za zeny, ze zeny maju v dnesnej dobe taketo napady,ja som tiez zena, a je mi z vas zle.

ela

tak zabehni na diskoteku, zved chlapa, ktory ti padne do oka, predtym ho trosku opi, aby si nedaval pozor a ak to nevyjde, praktizuj to takto, kym neotehotnies...este lepsie bude ak ich stihnes v jeden vecer zopar, aby si ani nevedela, ktory je otcom...aj tak to pre teba nie je podstatne...

tami

Vobec sa nebudem cudovat,ak tym partnera nastves.Mat dieta nieje len "tvoja vec".Nieje to fer ho takto oklamat.Porozmyslaj este o tom.

tami

Vobec sa nebudem cudovat,ak tym partnera nastves.Mat dieta nieje len "tvoja vec".Nieje to fer ho takto oklamat.Porozmyslaj este o tom.