prečo ja??????

ach

max5, diki moc,asi tie pasky veet si kupim a uvidim. a ked si to vydepilujes,a ked to zacne rast nepichajú tie chlpy, ako chalanom ked sa oholia?
no asi mame muzske hormony alebo co,no to by bolo keby nam este aj vtacik narastol....:)))
a tvojmu priatelovi to nevadi?

luci413

mno, a ked nesadne tak co potom? ved to bude horor ked sa to este zhorsi :( uz nad tym dlho premyslam, ale ked to spravim tak nie je cesty spat :/

max5

hi luci:) ak hovoris, ze ti nevadi bolest, tak by som to skusila s voskom, je pravda, ze dorastaju, ale dostat kupit specialne voskove pasiky na kratke chlpky. na predloktie ti neviem povedat, ale co sa pier tyka, skus ten vosk. uvidis sama, ci ti to sedi :)

ach

ahoj luci,ja nemam skusenosti s depilovanim,tak ti asi moc neporadim.ja na rukach ich mam celkom fajn,tam mi to nevadi,ale fuzky,chlpy medzi prsiami a v okoli bradaviek to ma najviac trapi :((

max5

:)) nie, ku kozmeticke idem len na prijemne zakroky:))najprv mi to robil priatel, teraz uz aj sama..neznasam ten moment, ked to mam strhnut:))hmm..flaky?myslis po vosku?ano, ostanu, ale predavaju k tomu taku specialnu servitku, napustenu olejom, a das to hned dolu ten vosk. pouzivam veet, su to pasiky urcene len na tvar, velmi jemna koza. mali by stat okolo 200sk. Ale fakt by ma zaujimalo, ze preco sa tie chlpky tvoria na tych miestach(prsia), ci to suvisi s hormonmi...

luci413

mozem sa zamiesat do temy? ja mam vsade tmave chlpky :( ale velmi mi vadia iba nad perou a na predlaktiach. bojim sa ich oddepilovat. bolest prezijem, ale ked to bude zas rast, budem musiet cakat, nie? a kym to dorastie do dobrej dlzky tak co dovtedy? to radsej nech mam take dlhe tmave cely cas ako potom zrazu budu prec a potom sa zrazu objavia zas. vyvedte ma prosim z omylu

ach

a tym voskom si to robis sama alebo u kozmeticky?asi to skusim tiez,len som citala ze potom mozu ostat nejako flaky,no neviem ci je to pravda.a aky vosk pouzivas?
no mas pravdu ma to skoro kazda baba,len niektora viac a niektora menej...:))

max5

no hej...peroxid na prsia moc nie..ona to mala na nohy a predlaktia, si vies predstavit..tmavovlaska s blondavymi chlpkami na nohach :))
nad perou tiez, tam to strham voskom, asi kazde 2 tyzdne a tie chlpky blednu, uz ich skoro ani nie je vidiet. a inak zistila som, ze kazdy ma chlpky nad hornou perou, akurat maju viac stastia, ze nie su tmave:))

ach

no o tom opaleni som to už pocula,ale kym pride leto,to je ešte dlho. no ten peroxid na prsia asi radsej nie,to by asi nedopadlo dobre.
a mas tie chlpy napr. aj nad perou?lebo ja ich mam trochu aj tam,a trhám ich

max5

ja to proste oholim :) aj ked je pravda, ze chlpky su potom tvrdsie a tmavsie..alebo este ma napadlo, skus to v lete opalit:)mne v lete vyblednu vsetky chlpky...kamoska to dokonca riesila peroxydom...ale chlpky na nohach..