Krv pri stolici

palko4444

takze po prve treba zistit aka to je krv!je tmavo cervena alebo svetlo cervena???ak je tmavo cervena tak je to natravena krv a pricinou mozu byt vredy zaludka,HČ!ak je to cerstva svetlo cervena krv moze ist o hemeroidy!liecba: maste,nepotlacat stolicu,nesediet na chladnom prostredi!

dandyn

No zatial som u doktora nebol, mama mi dala nejaku mast na hemoroidy a dnes jak som bol na zachode tak uz nebola pri solici krv.

lolololo

dandyn: konecnik je to co si vytieras po stolici:) a ako som pisal ja po stolici nachadzam sem tam krv na papieri tak trozku ako 2 kvapky alebo neviem ako to napisat a nie vzdy, ale zajdi za doktorom no mozno daco mas a ti zistia

dandyn

zatial som u lekara nebol, no teraz ma trapi zapcha, stale ma nuti ist na zachod a nic, neviem sa vyprazdnit. Ale krv netecie, predtym ked som si utrel zadok mal som kus krv na papieri aj ked som nic "nevykakal". A mam pocit takeej strasne ale strasne slabej bolesti brucha.

[zruseny12]

prave,ze sa nevyznas,ja som tiez krvacala ked som isla na zachod...a nevedela som presne,ako to je,najlepsie je ist k lekarovi a budes mudrejsi...

dandyn

Hm, no asi zajdem niekedy k lekarovi, ale mne nekrvaca z konecnika, ale "zo zadku" pri stolici, sice neviem ci je to to iste, ked tu pisete niektori o konecniku.. moc sa v tom nevyznam.

lolololo

ja mam takyto problem uz dlho a nic som s tym nerobil a mam aj 3 krat priemer stolicu za den a obcas take slabe bolesti brucha..
zasiel som ku gastroetropologovi ci ako sa to vola:)
z krvi nezistili nic, pozerali mi tou trubicou konecnik az 50 cm a nezistili nic, len mi kazal kupit volaco a jest viac vlakniny...

mengele

Ahoj,
mal som tento problem, ak mozem poradit, pomohlo mi na rano konzumovat ovsene vlocky s mliekom a grankom koli chuti .. takto budes mat makku stolicu, a zvieracom velmi pomozes .. Ja som to odchytil este v zaciatocnom stadiu, takze som k lekarovi nemusel a odvtedy problemi nemam, ale pre istotu kazde rano konzumujem ovsene vlocky ... :-)