ziarliiim

Príspevok v téme: ziarliiim
eviak

na vsetko!! :) ale vazne, ziarlivost mi znicila vztah a teraz (asi) mam druhu sancu a uz to nechcem pokazit.. :( lubim ho. ako sa tej hnusnej zelenej prisery zbavit? niekedy konam uplne iracionalne a aj ked viem, ze robim alebo hovorim sprostosti, nedokazem prestat.. :(
pomozte, poradte ak viete.. dakujem!

tia

Keď mu zavolám a zdvihne telefón, tak sa rozpráva so mnou normálne. Ale sám od seba sa neozve. Keď ide von, tak ma vôbec nevolá. Len od kamarátov sa dozviem, že bol vonka. Domov chce ísť ale ešte si vybavuje papiere. Keď viem, že ide preč, tak chcem byť s ním, každú voľnú chvíľu. Ja neviem čo mu je, či sa stále hnevá za tie moje scény alebo kvôli tomu, že ide preč tak sa snaží držať odstup. Ja to fakt nechápem. Ja neviem, čo mu behá hlavou. Fakt neviem. Bola som cez obed s kamoškou a ona mi povedala, že keď zatvorili s mužom pizzériu, tak sa boli s ním najesť mimo mesta. Vždy som chodila aj ja, ale teraz asi nechcel aby som išla. Kamoška mi len povedala, že sa pýtal na mňa ako sa mám - a to je všetko.. som zúfalá a ja neviem ako ďalej. Hovorila mi aby som sa mu neozvala, že mám počkať.

tia

ahoj wena.. Nič nové. Predvčerom sme partia boli na navšteve u kamarátky a prišiel tam aj on. Bolo to veľmi zvláštne a zároveň nepríjemné. Všetci sledovali čo a ako. Bolo to veľmi ťažké, lebo veľmi som ho chcela objať a pobozkať. Musela som sa veľmi premáhať, lebo sa mi veľmi tlačili slzy do očí... Sem tam sa nám stretli pohľady ale hneď sa pozrel niekam inam. Pozerali sme DVD-svadbu, kde sme boli ešte spolu. Stále sme boli v zábere a taký šťastní a usmiatí. Veľmi to nechcel pozerať. Bolo to naňom vidno, že mu je to nepríjemné. Včera mal službu a vôbec sa mi celý deň neozval. Ja som mu tiež ani nepísala, lebo mi je už trápne keď mu píšem a on ani neodpíše. Úplne ma ignoruje.

happy 72

Zdravim vsetkych co dokazu ziarlit.To znamena ze ked dokazete ziarlit dokazete aj skutocne milovat.Myslel som si o sebe ze som chorobne ziarlivy a partnerke som prestaval verit lebo som prisiel na nejake klamstva a musel som ten vztah ukoncit aby som neznicil byvalu aj seba.Teraz mam uz dva roky uzasny vztah s uzasnym dievcatom a vladne medzi nami absolutna dovera a ani na okamih o nej nepochybujem.Tymto Vas len chcem nabadat,ak citite srdcom a intuiciou ze vas partner vodi,utekajte prec lebo sa utrapite.Niekde na Vas caka clovek s ktorym budete stastny a nebudete o jeho laske a loajalite pochybovat.Drzim Vam vsetkym palce a prajem prezitie zivota v laske a dovere.R

senora

Nooo keby ste vy vedeli,co ja herecka sim porobila.Jak nepricetna som bola a da sa povedat ze pre nic.Dnes rano mal odist.Uz som vedela,ze je ozaj zle,tak som rychlo zahrala na city.Tolko som poslubovala,ze ani sama neviem co ale hlavne som si uvedomila,ze ho fakt moc lubim.Zachranila som to v poslednej chvili a teraz sa budem muset pekne krotit a uvedomit,dufam ze vydrzim dlhsie ako inokedy a neprepne mi zasa.Zostal len preto,ze som sa prejavila,ospravedlnila a ze ma velmi lubi.No takova normalni rodinka :) sme horsi jak taliani (teda ja)

kupelnik

takze co som predpokladal sa stalo.vcera mi napisala ze ma podje*ala predvcerom s jednym chalanom... ze on jej dal pusu a ona sa necela branit. a ze nece aby som mal holku co ho podviedla... mam strasne vykyvy nalad. Depresivna a melancholicka sa striedaju... ked to takto bude dlhsie idem k psychiatrovi som totalne na dne. Myslel som si ze mna nikdo nedostane na dno. Ucitelia,rodicia,kamosi,neprijemny ludia ale stacila na to jedna baba a uplne sama aby ma dokazala zlozit na kolena a este sa jej to aj pacilo.Este napisala ze ma lubila, lubi a bude lubit ale musela mi povedat pravdu. Ked ma lubi ako moze robit taketo veci??? nechapem zenske myslenie... dufam ze sa uvedomi aby som jej mohol povedat ze handru zo seba druhy krat nencham robit. A aj tak verim ze Boh,Karma,Osud a Zivot jej to vsetko vratia aj s urokmi.
Dal som si emailovu adresu ked si ce dakto popisat o pocitoch a tak len to uvitam. Dakujem ze ste si to precitali ak si to vobec dakto precita :)