ziarliiim

Príspevok v téme: ziarliiim
eviak

na vsetko!! :) ale vazne, ziarlivost mi znicila vztah a teraz (asi) mam druhu sancu a uz to nechcem pokazit.. :( lubim ho. ako sa tej hnusnej zelenej prisery zbavit? niekedy konam uplne iracionalne a aj ked viem, ze robim alebo hovorim sprostosti, nedokazem prestat.. :(
pomozte, poradte ak viete.. dakujem!

tia

ahoj senora.. ako to pokračuje?? Je to veľmi zlé.. Včera mi písal, či prídem do pizzérie, tak som mu napísala, že keby veľmi chcel, tak mi to inak napíše. Napísal, že chce aby som prišla. Hneď nato mi písala kamoška, že aby som naozaj prišla, že ona a jej manžel sedia s ním, že obidvaja chcú aby som prišla. Ok, tak som šla. Celou cestou som premýšľala ako sa správať?? Stále je mi do plaču.. Keď som tam prišla veľmi som bola nervózna.. ako tak som sa s ním bavila, ale fakt bolo to zvláštne. Nevedela som vôbec ako sa mám správať. Kamarát, ktorý robí na záchranke sa ho opýtal, že ako je na chirurgii a on odpovedal, že 1.10. odchádza preč do iného mesta a čo najskôr chce odísť zo Slovenska - buď Anglicko alebo domov do Iránu. V tej chvíli som musela odísť na WC-vobec som neudržala v sebe splzy. Bolo to strašné. Po 2 hodinách sme išli všetci domov a on sa ma pýtal, či idem k nemu. Tak veľmi som chcela, ale povedala som, že radšej nie. Prišla som domov a čakala som či mi opäť napíše a zavolá ma. NIČ.. začala som plakať a tak som mu napísala,že chcem byť tento večer s ním. Odpísal mi, že sa vrátil do pizzérie (majitelia sú naši známy), že ho volali na večeru. Pisala som mu, že ho veľmi ľúbim, že chcem byť s ním kdekoľvek na svete. Odpísal mi, že nechce aby som trpela ale on musí odísť zo Slovenska, že sa musí vrátiť... Ja neviem ako mám naňho zabudnúť.. Celú noc som preplakala a ráno som skoro nevstala do práce.. Ako si ho mám vytrhnúť zo srdca.. Veľmi som túžila mať s ním aj bábo

kajjja

ja tiez ziarlim na frajerovu byvalu. on sa s nou sice kvoli mne rozisiel, ale isty cas, ked uz chodil so mnou, vravel, ze aj ju este lubi.... ale vraj ho to uz preslo....
narhorsie na tom celom je, ze jej o nas dvoch klamal, zozaciatku, aj ked to uz bolo dost vazne, jej vravel, ze sa spolu asi len rozpravame alebo co chchch. snazim sa to brat aj z jeho strany, asi jej nechcel velmi ublizit, ale pritom ublizoval mne. to vsetko by som este zhltla, no klamal aj mne. zatajoval, ze sa spolu stretli a pod... a este jej aj o mne skaredo povedal(bol na mna nahnevany a asi to potreboval niekomu povedat, tak si vyborne vybral prave ju).... bola som hlupa, ze som to vsetko hned neriesila razne, ale bala som sa,z e ho stratim... velmi ma mrzi, ze sa to takto zvrtlo. spociatklu mi jej bolo luto, ved s nou sa rozisiel. brala som to v poho, ze sa stretavaju, ale ked jej o mne skaredo povedal a este mi aj potom klamal, tak som ho zacala upodozrievat, kontrolovat a robit asi nam vsetkym zname ziarlivostne vystupy. na ine baby neziarlim, len na nu. neviem to prezit, lebo byvaju v jednom meste a vzdy, ked ide domov, ide ma roztrhnut.. ach jaj

kajjja

marga: choroba to nie je. ja tiez ked som na tom psichycky zle, tak sa trasiem a je mi zima. asi je to normalne...

senora

Nooo a u nas hadka jak hrom.Nejaka nedockava mu prezvanala cely vecer,vypisovala.No samozrejme,ze som hubu nedrzala... tak som sa vyspala(ak sa to tak da nazvat) v obyvacke.Teraz som mu napisala,ze chcem byt radsej sama a vela stavnatych sms.No co uz s nami ziarlivkami..
Tia ako to pokracuje??

sunnysweetie33

ydand,ako som si mohla precitat na pokeci,tak si skorpion..no tak ti su az chorobne ziarlivi..moj byvaly bol skorpion a ziarlil jak pes..tak som to s nim skoncila..mam novy vztah a moj mily VOOOBEC neziarli..teraz som ja ta,co ziarli a kazi nam vztah hlupostami...ale zacinam sa krotit a chcem sa tej zelenej opachy uplne zbavit..

sunnysweetie33

marga..vela chlapov,ked sklame svoju drahu a ona mu odpusti,uz ju NIKDY nesklame..tak na co si si ho brala,ked ti bol este pred svadbou neverny???podla mna by si mu mala zacat viac verit.lebo ho to prestane bavit,zbali sa a odide..podla mna nemas ziadnu psychicku chorobu,iba chorobnu ziarlivost..asi si moc rozmaznana(ked si mozes dovolit kamery) a mas cas vymyslat somariny..skonci s tym,lebo on uz na to zabudol,ved si mu odpustila,ale moze sa tak nahnevat,ze ta opusti..a ak ho chces dohnat len k tomu,tak mu to povedz priamo a nechod na neho so ziarlivostnymi scenami..

marga

dobry den ja som uz zazila neveru manzel mal drhu 3roky pred svadbou zajtra mame vyrocie 4roky ale od vtedy som velmi zla lebo uz neverim mu tak ako na zaciatku co mam robit ako mam stym prestat stalo ho kontrolujem davam kamery mp3ky atd.nikedy stale mam pocit ze zasa ma nikoho ale stale hovori ze len mna lubi a ked sa hadame velmi mavam zachvady crce triasenie zima atd.myslite ze je to niaku chorobu psichicku?dakujem cakam na odpoved

ydand

Ja som ziarlivy este aj po rozchode a to este viac ako vo vztahu. Aj moja priatelka bola ziarliva. Asi aj nasa ziarlivost bola dovodom pre rozchod. Ale asi kazdy, kto lubi je ziarlivy. Mne sa napriklad ziarlenie u baby paci. Aspon vidim, ze ma ma rada. No samozrejme to ziarlenie len do urcitej miery. Inak ak tu je najaka slecna, ktora je ziarliva alebo po rozchode, co ma zaujem sa zoznamit, ozvy sa :)