operacia medzistavcov platnicky-ano,ci nie???

mack

Nepodstupil z vas niekto ozonoterapiu ? Ake s tym mate skusenosti? Mam strach z ihiel a hlavne do chrbtice, bolelo to ?

Alternativa

Ivet, v tomto sa Ti radit neda. Pred 8 rokmi som stala pred rovnakou dilemou ako Ty, s rovnakymi nalezmi v krizovej casti i roznymi nazormi lekarov. NEDALA som sa operovat, zmenila som pristup k sebe samej, prehodnotila priority -cvicenia, masaze /nie klasicka/, psychorelaxacia, vsetko primerane mojmu zdrav. stavu, ktory sa postupne zlepsoval...islo to pomaly. Mala som takmer 50 rokov, odrastene deti. Uz roky zijem plnohodnotny zivot bez operacie, nerozmyslam o moznom dalsom vyvoji. Dnes je ovela viac moznosti vyuzit alternativne formy podpory liecby/napr. joga na chrbticu, terapeuticke masaze, atd./ Toto je len moja skusenost. Drzim palce, aby si sa rozhodla spravne.

janík

ak máš kde "zohnať"akupunktúru skús ju.Takéto a podobné stavy čo poznám išlo liečiť.Operácia,až keď nič nezaberie.

Hela

mám kamarátku, ktorá trpela viac rokov neskutočnými bolesťami pre prasknutú platničku. V novembri ju operovali, donedávna si nemohla sadnúť, ale teraz je úplne v pohode. Prestali bolesti a je fit.