osud?

Príspevok v téme: osud?
quida

Prosim, poradte mi. Je to mozne, ze nemam stastie na "najdenie druhej polovice" -priatela. Skusam uz aj cez net, vzdy sa mi podari niehoho najst s kym si rozumiem,1-2 mesiace si piseme, volame, super rozumieme a potom sa vzdy kazdy odmlci, je to mozne, ze vzdy natrafim zatial na toho nespravneho. Alebo je nakonie dobre, ze sa to tak skonci radsej skor, asi to nebude ozaj ten pravy. Prosim, napiste mi co si o tom myslite? Za vsetky odpovede dakujem.

quida

kiwemai, dakujem si strasne zlata,vies ja som z takeho dost vyludneneho mesta, a v takom najst serioznu zabavu, pre ludi v mojom veku je tazke, takze sa vacsinou ani nikam nechodim zabavat, prave preto som zacala skusat a hladat na nete, a dopadlo to tak ako som pisala.

kiwemai

hmm...len srdcovky neskusaj:) neboj, najdes...biologicke hodiny ti este stale tikaju a este budu dlho tikat...este vzdy je cas. kam sa xodis vacsinou zabavat?

quida

kiwemai, tiny -velmi pekne dakujem odpovede a povzbudenie, ja som sa toho chcela tiez drzat, aj drzala, ale uz mam pomaly 30 na krku, co je u zeny dost, takze este vzdy mate na to taky nazor? Niekedy som fakt zufalá.