UMRIEM???:-(

huhula

fuu, nebude to nahodou lymfaticka uzlina? ked som bola mensia tiez som sa bala, ze mam nador, ale to som mala len zvacsenu uzlinu

asda

ci je to nador to ti nepoviem...to ti povie vysetrenie...ak nan nepojdes a je to nador moze byt z toho pruser lebo na to mozes zomriet...ak sa liecit da alebo odstranit nemas sa coho bat...moze to byt dan ktoru platis za bulimiu...

vydis zalezi ti na tvojom zivote tak si ho nekaz mama nieje clovek ktoreho by si sa mala bat ale je to niekto kto ta podrzi mnohokrat aj za cenu svojho zivota...aj ked sa bojis doveruj jej ;)

usiko

seina, mas bulimiu, nie mala si...ja viem, ake je to tazke ale musis si to priznat...a ak to nepovies mame, ktorej by si mala doverovat, nedostanes sa z toho...ja viem, ze sa bojis, ze ta mama odnesie k lekarovi a budes musiet jest, a priberies...ale uvedom si, ze liecba nespociva len v tom, ze zacnes pomaly postupne normalne jest ale vyliecis si aj psychiku, a to znamena, ZE TI UZ NEBUDE VADIT, KED PRIBERIES TO KILO, DVA ALEBO AJ TRI....LEBO BUDES STASTNA, SPOKOJNA SO SEBOU SAMOU....ta bulka nebude od bulimie, ale moze to byt nieco vazne, je treba ist k lekarovi, moja, urcite neotalaj s tym.....ak vahas, vezmi to z tejto strany: AK TO MAMKE NEPOVIES ABUDE TO NIECO VAZNE, DOZVIE SA TO LEN AZ VTEDY AK BUDE NESKORO, VIES, AKO MAMKE HROZNE UBLIZIS? AKO BUDE NESMIERNE TRPIET KED SI UVEDOMI, ZE SI V NEJ NEMALA DOVERU A PRAVE PRETO JE S TEBOU ZLE? MAMKA , NECH JE AKAKOLVEK, NEBUDETI CHCIET UBLIZIT, ALE POMOCT, MOJA, POVEDZ JEJ TO A PORIESITE....ja som mala anorexiu a musela som sa z toho dostat sama, nepriznala som si to a mama sa len bezmocne prizerala...teraz jej vycitam, ze so mnou nieco nerobila a nepomohla mi, ale ja som si nedala pomoct, pretoze mam par zdravotnych nasledkov a tak...bohuzial.....neurob tu istu chybu....