panenstvo, vakcina proti HPV

Príspevok v téme: panenstvo, vakcina proti HPV
miso

Zdravim!
Chcel by som sa Vas opytat, ak sa tu najde nejaky kompetentny alebo niekto kto ma o danej problematike iste poznatky. Moja priatelka ma 16 rokov a je panna. Jej mama ju ide dat na ockovanie proti rakovine krcka maternice, avsak pri tomto ockovani sa davaju protilatky v istych casovych cykloch v rozmedzi 6 mesiacov. Chcem sa opytat ci ma ockovanie opodstatnenie ak dotycna uz nie je panna. Zjednodusene, musi byt zaujemkina o toto ockovanie panna? Straca ockovanie opodstanenie ak nie je panna? myslim ze sa jedna o vakciny od znaciek SILGARD a CERVARIX alebo take nieco..myslim ze ten silgard. Dakujem pre osobnejsiu odpoved prosim piste na mail.ale mozte aj sem.Dakujem

agina

Ja ti poviem takto. Rakovina krcka maternice nie je dedicna, sposobuje ho virus a to hovori samo za seba, ci je panna alebo nie, je to za stejno.

reni

V NEMECKEJ TELEVÍZII NA "SAT.1" V RELÁCII "Akte 08" BOLA DNA 27.05.2008 JEDNA RELÁCIA, V KTOREJ SA HOVORILO O NEBESPECNÝCH VEDLAJSÍCH ÚCINKOCH TOHOTO OCKOVANIA.

MÖZU VZNIKNÚT VELMI ZÁVAZNÉ CHOROBY. PO TEJTO RELÁCII SA OTVORILA NA TÚTO TÉMU VELMI VELKÁ DISKUSIA V INTERNETE, KDE SA PRIHLÁSILO VELMI VELA LUDÍ, CO UZ NA TOTO OCKOVANIE SVOJÍM ZDRAVÍM DOPLATILO.

KAZDÝ SI TO MÖZE PO NEMECKY PRECÍTAT NA
community.sat1.de

NA DALSEJ STRANE, KTORÁ JE PRELOZENÁ Z ANGLICKEJ RECI DO NEMECKEJ, SA 26.07.06 PÍSE ZE:

"UZ 17 MLADÝCH LUDÍ NA TOTO OCKOVANIE ZOMRELO"

PRECÍTAT SA TO DÁ NA:
www.razyboard.com

PROSÍM UPOZORNITE NA TOTO VSETKY MLADE DIEVCATÁ, KÝM NIE JE NESKORO, ABY NA TO NEDOPLATILI SVOJIM ZDRAVÍM ALEBO DOKONCA SVOJIM ZIVOTOM.