Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

to verim, firma, rodina, skola..je toho dost, aj u nas to bolo dost pestre, ked som este aj ja chodila do skoly..ale nastastie nam v tom obdobi pomahali moji rodicia..

lenuliatko

aha takze tak.nevedela som presne ako sa to da vsetko zvladnut.
aj my si to vynahdrazujeme cez vikend.aj ked teraz je to tak ze uz nestiha nic skoro.vidim nanom ze je normalne ztoho vsetkeho unaveny strhany.aj spi tak nepokojne.strhava sa zo sna.mam pocit ze sa ide ustvat.zajtra sa uz definitivne stahujeme do domu.

dd

ako som pisala, bolo to narocne a samozrejme sa to vzdy vynahradzovalo nejak cez vikendy, alebo volnejsie dni..ale uz je lepsie :).manzel brigadoval v jednej firme popri skole, lebo skolu mal denne..ale v dec.bol doma a aj teraz v januari je doma, uci sa na skusky, dneska spravil tu, co ho vcera teta vyhodila a zajtra ma dalsiu..chudatenko moje..s peniazmi je to tak, ze ja dostanem rodicovsky+pridavok na Betku, on dostava soc.stipko zo skoly, z prace dostaval nejake minimum, kedze to mal len ako brigadu a z casu na cas cosi prihodi jeho otec a jeho krstna, ked jej pomoze s pc(chuderka, je troska pc antitalent a si kupovala notebook a tlaciaren takze niekedy ma manzel doslova hotline :D)..s tym si v pohode stacime..

lenuliatko

ja sa vacsinou snazim vstavat spolu s marekom aj mala je tak nejako "nastavena"ze o pol7 sa uz mrvi a uz vstava a potom ked sa napapa a marek odide spinkame dalej :) sme zohrane :D
ale kazdopadne to nie je dobre tak ze sa porste nevidis ani s vlastynm manzelom a on ani dieta nevidi poriadne.ale tak zase je to asi nevyhnutne ked sa rozhodli studovat.a tvoj manzel vlastne aj pracuje?ci ako vy vlastne fungujete ked ty si na materskej?

dd

ano, to trocha poznam..ked sme byvali u mojich rodicov, tiez to bolo divoke, manzel odchadzal skoro rano na autobus do mesta, lebo cesta busom trva z nasich dediny do mesta cca hodinu a velakrat prichadzal az podvecer alebo vecer domov, ze Betku videl len chvilu..aj ked sa to dalo nejako prezit, ale urcite je to teraz lepsie ako predtym..

lenuliatko

ale tak chcel to studovat tak nech studuje.ale vidim ze je to velmi narocne.kresli skice a navrhy a podorysy a vsteko mozne mne sa az hlava toci.a maju aj nejake dejiny a musi vsetko vediet.je to makacka.stiha len tak tak.a forma je nanom a otcovi lebo mama sa rozhodla ze ona uz chce oddychovat a relaxovat.takze je to dive.stava sa ze sa aj miname.on pride ked uz spime a odchadza ked este spime.nestihame si ani ahoj povedat.len preleti da nam pusu ked spime a uz leti prec.

dd

Lenka - hmm..no tak to teda vazne neviem, z coho sa mohla vyhadzat...sak hadam Ti dal na to doktor nieco..tak jej to davaj opat..ja mam taky pocit, ze s tym ekzemom na lickach sme az teraz niekedy skoncili..lebo konecne po dlhej dobe vidim a citim, ze Betka ma tie babatkovsky jemne licka..uff, no architektura..to je dosti narocna, teda aspon z mojho pohladu, mna by to asi nebavilo, lebo si myslim, ze nemam moc talent na kreslenie..mala som tam jedneho byv.spoluziaka na architekture, neviem, ci uz skoncil, ci nie.
Desmodka - no, ale tak aspon mate jasno, ze Vy ste zdravi.urcite sa tak na to neupriamujte.viem, ze sa mi to lahko povie, ale na ten stres je dobre si dat pozor..odoberam casopis Mama a ja a tam je vela popisane o "snazilkach", snazilkovani a radach pre take pary, ktorym sa nedari otehotniet..ked si to obcas precitam(ked je cas,su tam aj pribehy), tak mi az slzy vyhrknu..budem Vam velmi drzat palce, aby sa Vam to podarilo!inak manzel studoval na FRI v ZA, ale presiel na PEDAS.doraba len kvoli spokojnosti svojich rodicov, ktori od neho ziadaju titul..

lenuliatko

sranda..na architekturu.dom navrhoval on sam a ja interier.to nechal namna.on povedal ze on chce navrhnut dom a okolie zahradu a toto vsetko vonku a ja mu mam navrhnut vnutro.dohodli sme sa na spolocnych veciach a je to vysledok predstav nas oboch.nehadal sa somnou pochytila som od neho to citenie :D

DESmodka

no vsak si sa aj ty natrapila na tom, si pamatam tie prve strany tohto pokecu :) a na aku skolu chodi marek??
dd a ten tvoj???