Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

jooj...tak toto je ozaj strasne..verim...aj chapem, ze Marek je velmi nahnevany.mna by to tiez urcite velmi nastvalo..
hmmm..lasagne..mnaam :) ked som bola v anglicku pred 2,5rokmi, tam to domaca urobila par krat na veceru, no nevedela som sa toho dopapat :D.my sme to doma nikdy nerobili..mas na to recept? ci ako?bo ak mas recept, veeelmi by som Ti zan bola vdacna:)!

lenuliatko

no nema sa lepsie.ma horucku boli sme na pohotovosti.chceli si nas tam nechat ale nakoniec usudili ze nas nebudu trapit v nemocnici ze lepsie sa budeme citit doma tak nam dali nieco na horucku a sme doma.ani nepsim poriadne uz druhu noc co som nespala.marek je nastvaty ako este asi nikdy.hrozne ho to vytocilo ze jeho mama si dovoli prist chora.ale ani nevyzerala ze je chora alebo je jej nedobre.kamoska mi volala ze enpride lebo je prechladena ze nechce malu ohrozit a svokra si pride jedna radost.to uz doslova nastvalo aj mna.
my sme dnes mali na obed lasagne :)

dd

mas pravdu, je to tak lepsie...a nech tak robi aj Marek..ked na Teba niekde zacnu utocit, ani tam viac nepis, vykasli sa na tu temu a pis nam sem :).zbytocne sa rozculovat ozaj nad takymi ludmi..ako som to napisala jednej holke, ludia vedia byt zakerni a stava sa, ze skor spravia zle ako dobre..bohuzial..je to smutne, ale je to tak..
inak ako sa ma Alexandra?ako sa jej dari?dufam, ze jej ta choroba cim skor prejde..my sme mali dneska taky vselijaky den, bola tu sestra, pohrala sa s Betkou, boli sme v meste pozriet, ale sme boli kocikom, som bola priserne unavena, tlacit buginu s malymi kolieskami po snehu na chodnikoch..uff..kupili sme si grilovane kurca, mnam, tak sme si pochutili :D..aj som ju ukecavala, aby tu ostala spat, ale vravela, ze musi domov :( tak co uz..snad niekedy nabuduce :).

lenuliatko

hmm no ja tiez nemam slov.uz sa ani radsej neobranujem lebo to nema vyznam.co obrana to utok.a marek tu pride vzdy ked ma niekto osocuje.ale ja ho tu vazne nevolam.chodi tu sam obcas odkedy som mu kazala napisat sem ked som porodila.a vzdy sa trafi do dna kedy ma niekto prave neznasa :(a potom je ztoho taky nesvoj.sa cuduje ze aki su ludia.a on je taky ze ho hocico nerozhadze vie si zachovat chladnu hlavu a nezalezi mu na cudzej mienke.

ja dnes budem varit asi jedno velke nic:D lebo sa mi nechce :D :D

dd

Lenka viem, citala som tu temu..mala som chut prispiet, ale potom som nenapisala..je to aj skoda pisat do takych tem a takym ludom, ktori stoj co stoj maju svoju pravdu :)..
noo, palacinky boli dobre, mnam, som si pochutila..ale aj cinu by som si dala, kedykolvek :D.nas pride zajtra pozriet moja sestra, uz sa tesim(a nie len ja :)), Betka bude zase cely den behat za nou :D..
zelam Vam dobru noc a sladke sny a nech je Alexandra cim skor zdravucka!

lenuliatko

ja som tu.ale nepisem tak casto.zasa sa zdvihla vlna proti mne lebo som napisala do jednej temy a uz hned ze sa mam pratat a prestat pisat .nebavi ma to.ale tak kurnik s niektorymi ludmi rada pokecam a poradim ak mozem.
no jo kychla nanu lebo sa nestihla otocit.hned som skocila ponu a marek jej povedal ze ci nam to robi naschval.
tak dobru chut.my sme mali vcera palacinky :)a dnes cinu.

dd

no, je tu akosi ticho veru...uff..a to si kychla este na nu!?tak toto uz je fakt silne kafe..jemine, vsak sa mohla uvedomit a uz teda, ked prisla k Vam aj chora, tak sa drzat daleko od malej..toto normalny clovek so svedomim nerobi.... :(

lenuliatko

nevedela som ze je chora.prisla na kolaudaciu nasho domu spolu s ostatnou rodinou a brala malu a az ked si kychla uvedomila som si ze je chora.
takze tak sme dopadli.hruza.ale inac sa da celkom.vidim ze ani do inych tem baby nepisu.

dd

ahoj Lenka..to mi je luto, ze ste chori... :( "zhora" mas na mysli svokru vsak?och..ja neviem, kde ti ludia chodia na tie svoje napady...chori ist na navstevu k malemu dietatku...dufam, ze sa Alexandra z toho cim skor dostane a bude zdravucka!!zelam Vam to velmi!my sa zatial drzime, nie sme chori, Betka celkom poslucha, obcas vyvedie nejaku nezbedovinu, ale co uz :).
majte sa hlavne dobre, v zdravi a pekne!